Як виготовити сигналізацію своїми руками.

Для того, щоб дистанційно виявити вторгнення в те чи інше приміщення, необхідна охоронна система. Багато з них складні і дороги. Але зовсім нескладну систему можна виготовити і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Візьміть старий непотрібний, але працездатний мобільний телефон. Зніміть з нього акумулятор і SIM-карту.
2
Відкрийте апарат, використовуючи спеціально призначені для цього викрутки. Не використовуйте звичайні викрутки, щоб не пошкодити шліци гвинтів.
3
Підключіть два дроти до клавіші виклику. Виведіть їх назовні, для чого в одній зі стінок корпусу зробіть поглиблення. Зберіть телефон.
4
Встановіть в апарат SIM-карту і акумулятор. Ввімкніть. Наберіть номер іншого телефону, що належить теж вам, але клавішу виклику не натискайте.
5
Короткочасно замкніть дроту, виведені назовні з телефону. Переконайтеся, що на ваш другий телефон надійшов дзвінок. Трубку на ньому не знімайте.
6
Через меню апарату вимкніть в ньому все звуки, включаючи будь службові, а також вібро. Підключіть до виведеним назовні проводам геркон, а до дверей прикріпіть магніт. Розташуйте геркон таким чином, щоб як при відкриванні, так і при закриванні магніт швидко «пролітав» повз нього, викликаючи короткочасне замикання.
7
Телефон розташуйте всередині охоронюваного приміщення таким чином, щоб він не заважав відкриванню дверей, і щоб його не було видно. Підключіть до нього зарядний пристрій, включене в мережу. Знову наберіть на ньому номер вашого другого апарату, але на клавішу виклику не натискайте.
8
В пам'ять другого телефону введіть номер першого і надайте йому ім'я «Сигналізація». Якщо на дзвінок відповісти, з рахунку першого телефону почнуть списуватися кошти, але ви почуєте, що відбувається в приміщенні.
9
Не рідше, ніж раз на півроку користуйтеся на першому телефоні будь платною послугою, інакше SIM-карту заблокують. Своєчасно поповнюйте його рахунок. Не використовуйте саморобну сигналізацію для охорони відповідальних об'єктів. Для цього придбайте систему промислового виготовлення, сертифіковану належним чином.