Як сфотографувати на телефон.

Щоб закарбувати якусь подію, люди звикли користуватися фотоапаратом. Але, на жаль, він далеко не завжди виявляється під рукою в найпотрібніший момент. На допомогу в такому випадку може прийти звичайний мобільний телефон з вбудованою камерою.
Інструкція
1
Відкрийте меню телефону. Зазвичай для цього необхідно натиснути центральну кнопку на клавіатурі, але в залежності від моделі це може бути й інша кнопка. У кожному разі, орієнтуйтеся на підпис «Меню» на екрані телефону.
2
Після цього знайдіть в меню пункт «Камера». Знову ж, у різних моделях це може бути й інший пункт, наприклад, «Мультимедіа». Виберіть підпункт, який відповідає за включення камери, натисніть кнопку вибору.
3
Тепер необхідно налаштувати параметри зйомки телефонної камерою. Для цього виберіть меню «Функції» і уважно вивчіть його. Як правило, з його допомогою можна встановити дозвіл, в якому будуть зніматися фотографії, вказати умови зйомки (день, вечір, ніч), освітлення (хороше, нормальне, погане) та ін. Деякі телефони оснащені вбудованим спалахом, яка дозволяє знімати навіть у темний час доби. Додатково можна вибрати різні колірні ефекти, наприклад, чорно-білу зйомку, сепію, підвищену контрастність, інвертовані кольору. Збережіть всі вибрані настройки і приготуйтеся до зйомки.
4
Фотографування на телефон, по суті, мало чим відрізняється від роботи з фотоапаратом. Направте телефон на об'єкт зйомки, виберіть найкращу, на ваш погляд, композицію і натисніть на кнопку «спуску затвора». Фотографія готова. Тепер ви можете переглянути її в пам'яті телефону або зробити ще кілька кадрів.
Зверніть увагу
Чим більше мегапікселів у вашій камері, тим вище дозвіл буде у фотографій. Наприклад, за допомогою телефону з п'ятимегапіксельною камерою можна робити знімки пристойної якості. Зроблені при хорошому освітленні вони не сильно поступатимуться кадрам, отриманим за допомогою недорогого цифрового апарату.
Корисна порада
Не фотографуйте проти світла. В цьому випадку замість самих об'єктів зйомки ви отримаєте тільки їх контури.
Бувають ситуації, коли вам необхідно показати кому-небудь все те, що на даний момент у вас зображено на екрані монітора. Така необхідність може виникнути, наприклад, при листуванні зі службою технічної підтримки, коли ви не можете в точності описати проблему з вашим комп'ютером словами, і набагато ефективніше буде показати її наочно у вигляді картинки. Якою б не була причина, сфотографувати екран монітора не складе великої складності, особливо якщо ви скористаєтеся наведеними нижче рекомендаціями.
Інструкція
1
Підготуйте область, яку ви хочете сфотографувати. Якщо це вікно браузера, переконайтеся, що воно відкрите, і його не перекривають інші додатки.
2
Знайдіть на клавіатурі клавішу PrintScreen. Вона, як правило, знаходиться праворуч від клавіші F12 і зверху над клавішею Insert. Натисніть на клавішу один раз, тепер екран монітора повністю скопірован.Еслі ви хочете сфотографувати не весь екран, а тільки якесь конкретне вікно браузера, сфокусуйтеся на ньому натисканням миші, потім натисніть комбінацію клавіш Alt + PrtScr (PrintScreen). Потрібне вам вікно скопійовано в буфер обміну.
3
Відкрийте будь-який графічний редактор, який встановлений у вас на комп'ютері. Найоптимальніший варіант - це Paint або Adobe Photoshop. Створіть новий файл, коли редактор запуститься. В меню «Правка» виберіть пункт «Вставити», після чого сфотографоване зображення екрану з'явиться в редакторе.Обрежьте при бажанні зайві елементи за допомогою інструменту «Рамка», якщо ви використовуєте для редагування Photoshop.Сохраніте файл в потрібному вам форматі. Найкраще вибирати формат JPEG, в крайньому випадку, GIF.Откройте новий документ Word і натисніть Ctrl + V (або в Меню «Правка - Вставити»). В документ вставиться отриманий скріншот. Збережіть документ, після чого можете відсилати його вкладеним файлом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BECD201pogQ
Зверніть увагу
Для обробки зображень в тих випадках, коли важливо якість, необхідний професійний інструмент Фотошоп (Photoshop)