Як кріпити люстру на натяжна стеля. Які люстри можна ставити на натяжна стеля відео.

До натяжній стелі можна прикріпити практично будь-який освітлювальний прилад. Ви можете легко встановити люстру. У цьому плані натяжна стеля також надійний, як і звичайний. Можна втілити в реальність практично будь-яку задумку, пов'язану з освітленням кімнати.
Інструкція
1
Обов'язково врахуйте, що установка люстри пов'язана з електрикою. Саме тому потрібно всю роботу виконувати з відключеним електрикою. Також рекомендується використовувати гумові рукавички. Мова йде не тільки про безпеку майстри, а й про безпеку стелі. Якщо відбудеться випадкове замикання проводів, то іскра легко прожжет полотно. В результаті утворюються чорні плями.
2
При установці платформи вам доведеться свердлити базову стелю. Для цієї мети найкраще скористатися перфоратором. Врахуйте, є ймовірність пробити проводку, яка йде від вимикача до люстри. Щоб шанси пробивання проводів були мінімальні, потрібно намагатися уникати свердління стелі в напрямку вимикача.
3
Не старайтесь зробити так, щоб платформа перебувала в нерухомому стані. Підстава пандуса не повинне зміщатися вниз. Також воно повинне витримувати навантаження, яка дорівнює трьом масам встановлюваної люстри. Вкрай не рекомендується прикручувати кріплення люстри до упору. Справа в тому, що ви можете легко продавити полотно натяжної стелі гострим краєм залізної планки. До того ж, може статися деформація монтажної пластини. Якщо ви все-таки хочете притягнути кріплення намертво, то прокладете між полотном і металевою планкою маленькі шматочки пластику. Рекомендується обмотати кінці пластини кріплення ізолентою.
4
Іноді доводиться при установці люстри протикати полотно шурупами. Це робиться при прикручуванні монтажної планки. Щоб убезпечити ці місця від розриву необхідно наклеїти маленькі шматочки пластику до полотна натяжної стелі. Перед тим, як ви будете займатися вирізанням отворів для проводів, приклейте пластикове кільце потрібного діаметру. Для цієї мети використовуйте звичайний пластик товщиною близько 2 міліметрів. Якісно встановлена люстра обов'язково повинна щільно прилягати до полотна натяжної стелі. Не повинно бути провалів і прогинів його площині.
Зверніть увагу
Професійні монтажники при установці повинні визначити самий нижній кут, і саме на його рівні кріпити багет. Причому будь-які відхилення по горизонталі не повинні перевищувати 2 мм. При такій температурі плівка стає більш еластичною, що полегшує її натяг. Незалежно від способу кріплення в першу чергу натяжна стеля фіксується в одному з кутів. Потім кріпиться протилежний по діагоналі кут, і аналогічно друга діагональ.
Корисна порада
Пристрій натяжних стель. Якщо стеля має нерівності, то традиційними способами його обробки, як правило, є оштукатурювання і фарбування. У тому випадку, якщо нерівності стелі в квартирі досягають 50 мм, створити візуально гладкий, плоский стеля може не кожен По контуру кімнати кріпиться багет. У відповідності з довжиною стін його рейки підрізають до потрібної довжини або надставляють і клеять високоміцним клеєм. До стін їх кріплять за допомогою дюбелів і саморізів або пневматичного пістолета і спеціального кріплення.