Як вибрати навушники до комп'ютера.

На справжній момент існує величезний вибір навушників для комп'ютера. Є й звичайні моделі, і ті, що спеціально розроблені для різних потреб. Вибрати собі підходящі навушники при такому розмаїтті моделей проблематично. Перед тим, як приступити до вибору навушників, визначитеся, яка модель вам потрібна, для чого і які саме навушники будуть для вас зручними.
Інструкція
1
Найчастіше покупці звертають увагу на наступне: діапазон частот, опір, рівень шумоізоляції, чутливість і, звичайно, зручність.
2
Частотний діапазон або амплітудно-частотна характеристика (АЧХ) відображає залежність між частотою звуку і його гучністю і є одним з найважливіших критеріїв у виборі навушників. АЧХ зображується у формі кривої, і чим вона рівніше, тим звук чистішим.
3
Ще одна важлива характеристика будь-яких навушників - це їх опір. А відповідає воно за потужність звукового джерела. Чим вище опір, тим потужніший джерело потрібен. Вибираючи навушники, скажімо, для невеликого плеєра, не потрібно купувати моделі з великим опором, а то з відтворенням звуку будуть проблеми вигляді сторонніх шумів. А для комп'ютера підійдуть будь-які навушники.
4
Наступна характеристика навушників впливає на максимальну гучність звуку. Це чутливість, вона прямо пропорційна гучності.
5
Рівень шумоізоляції навушників визначає їх конструкція. Закриті навушники в цьому плані краще підходять, так як їх чашки щільно притиснуті до вух і їх носій не чує звуки навколишнього середовища. А у відкритих навушниках звукоізоляція кульгає.
6
Зручність. Це параметр суб'єктивний. Кому то подобаються навушники, оснащені регульованою дужкою, хтось любить закриті вакуумні навушники, а хтось віддає перевагу потужні, масивні навушники всім іншим. Довжина кабелю і його пристрій теж можуть бути одним із параметрів зручності.
Корисна порада
Навушники без кабелю дуже зручні, але за це доводиться платити малим часом роботи навушників без підзарядки. А провідні навушники, буває, страждають (а точніше, страждають їхні власники) від недостатньо довгого кабелю. Але в такому випадку можна придбати спеціальний подовжувач.