Як видалити драйвера материнської плати.

Відразу після установки операційної системи або підключення нового обладнання необхідно встановити відповідні драйвери для деяких пристроїв. Якщо ви вже встановили драйвери, несумісні з даним обладнанням, то їх краще видалити.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Якщо справа стосується материнської плати, то видалити драйвери для неї набагато складніше, ніж для окремого пристрою. Справа в тому, що як таких «драйверів для материнської плати» не існує. Даний пакет являє собою комплект драйверів для кожного окремого елемента материнської плати. Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв».
2
Вивчіть вміст вікна. Знайдіть пункт «Комп'ютер» і розгорніть його. Врахуйте, що ви повинні використовувати обліковий запис адміністратора. Клікніть правою кнопкою по пункту, розташованому в меню «Комп'ютер» і відкрийте його властивості. Перейдіть у вкладку «Драйвери» і виберіть пункт «Видалити».
3
Якщо система не дозволяє видалити ці драйвери, то знайдіть конкретне несправний пристрій, наприклад «USB-контролер» або «Контролер Audio». Повторіть процес видалення драйвера.
4
Пам'ятайте, що категорично не рекомендують видаляти драйвери до визначних об'єктів комп'ютера. Якщо вони працюють неправильно, то краще відразу оновити пакет драйверів. Для цього клікніть правою кнопкою миші по потрібного пристрою та виберіть пункт "Оновити драйвери». Тепер вкажіть пункт «Автоматичний пошук і установка драйверів».
5
Якщо ви не знаєте, які саме драйвери підходять для вашого обладнання, скористайтеся програмою-помічником. Скачайте базу даних драйверів Sam Drivers.
6
Запустіть файл RunThis.exe і в новому вікні виберіть пункт Driver Install Assistance. Зачекайте, поки запущена програма проаналізує стан вашого комп'ютера.
7
Тепер виділіть ті пакет драйверів, які необхідно встановити або оновити. Натисніть кнопку «Встановити вибрані драйвери». Виберіть параметр «Тиха установка». Зачекайте, поки завершиться процес установки драйверів. Перезавантажте комп'ютер і перевірте працездатність обладнання.