Як намотати одометр. змінити показання одометра.

Одометр - це прилад, який враховує обороти колеса; за допомогою його вимірюється відстань, пройдену транспортним засобом. Вони бувають електронні та механічні. Процес змін показань на одометрі вашого автомобіля є законною процедурою. Але при продажу машини ви повинні вказати, що виробляли дану процедуру, в іншому випадку вас можуть притягнути до кримінальної та цивільної відповідальності.
Інструкція
1
Майже кожному власнику автомобіля з різних причин може знадобитися така послуга, як коригування пробігу машини. Причини у кожного свої. Якщо на вашому автомобілі встановлені колеса нестандартного (більшого) діаметра, то кількість оборотів змінюється, і прилад вже показує не істинний пробіг. При заміні двигуна вам теж знадобиться коригування показань. В даному випадку їх обнуляют.
2
Щоб змінити показання одометра самостійно, зніміть передню панель, вийміть приборку і відключіть дроти. Розберіть приладову панель, вийміть одометр і розберіть його. Перед розбиранням приладу зніміть стрілку. Для цього акуратно її відводите за обмежувач. Коли вона впаде вниз, акуратно потягніть її вгору, вона повинна від'єднатися.
3
Запам'ятайте, в якому становищі ви зніміть стрілку, в такому положенні вам її доведеться вставляти назад. Знявши стрілку, акуратно відкрутіть шкалу. Під шкалою знаходяться коліщатка на осях з цифрами. Злегка відсуньте дві осі з їхніх посадкових місць. На фотографії вони відзначені червоними кружками. Лезом акуратно відріжте напливи пластмаси, щоб можна було вийняти вісь. Поставте потрібні вам показники і зберіть одометр в зворотному порядку.
4
Існує ще один спосіб зміни показань одометра. Від'єднайте тросик одометра, від коробки передач. Підключіть його до електродрилі та обертайте їх у зворотному напрямку. Після того як ви зменшите «пробіг» до потрібного вам значення тросик встановіть на місце.
5
В сучасних автомобілях застосовуються електронні одометри. Щоб змінити показання електронного одометра скоректуйте інформацію, яка зберігається в електронній пам'яті приладу. Для цього змініть дані одометра надходять сигналами від зовнішнього генератора прямокутних імпульсів, який підключіть через нескладний адаптер. Або запишіть в пам'ять одометра, нові дані, використовуючи персональний комп'ютер і спеціальну программу.Но запам'ятайте, змотати спідометр в домашніх умовах складно, тому варто звернутися в фахівцям.