Як дізнатися дату створення файлу.

Будь-який файл в операційній системі Windows має постійний набір обов'язкових атрибутів: ім'я, розширення, розмір, дату створення та інші. Деякі атрибути, як ім'я або розширення, змінювані, інші - як дата створення - залишаються однаковими не залежно від операційної системи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Total Commander.
Інструкція
1
Знайдіть файл, атрибут якого вам цікавий. Для зручності ви можете зробити це в «Моєму комп'ютері». Клікніть правою кнопкою миші по значку файлу і в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості» - зазвичай він найостанніший. Дане меню відображає всі основні параметри файлів, які є на вашому комп'ютері. Також варто відзначити, що за допомогою операційної системи можна дізнатися модель фотоапарата, яким було зроблено фото.
2
На вкладці «Загальні» відображається інформація про всі атрибутах файлу: його тип, назва додаток, з яким файл асоційований, місце розташування, його розмір, дата створення, дата зміни і такі атрибути, як «Тільки читання», «Прихований »,« Архівний ». Подивіться дату створення файлу у відповідному розділі. Формат дати стандартний: день, місяць, рік і точний час до секунд.
3
В інших диспетчерах файлів цю операцію значно спростили. Так, в програмі Total Commander інформація про дату створення файлів виводиться в спеціальному стовпці слідом за розширенням і розміром. Якщо вам потрібно буде переглянути дату створення якого-небудь файлу, використовуйте дане програмне забезпечення. Знайти можна на офіційному сайті розробників wincmd.ru.
4
Дату створення файлу не можна змінити звичайними засобами Windows, тому цей атрибут можна вважати постійним, і користуватися ним при творі різних операцій над файлами. Наприклад, програма Total Commander дозволяє впорядкувати файли за датою створення. Можна організувати пошук файлів, створених в певний день або не старші заданої кількості днів, по всьому вінчестера комп'ютера. Це стане в нагоді, наприклад, при лікуванні комп'ютера від вірусів.