Як обладнати касу.

Практично в будь-якій компанії є своя каса, в якій зберігається хоча б невелика сума грошей. Ці гроші витрачати дозволяється на лише строго обмежені цілі, причому витрачати можна не всю готівку. Потрібно з особливою ретельністю стежити за збереженням грошей.
Вам знадобиться
  • - Приміщення;
  • - сейф;
  • - касир;
  • - інкасатори.
Інструкція
1
Заізолюйте приміщення каси, яке призначене для прийому, тимчасового зберігання та видачі готівки. У багатоповерхових будівлях каса повинна знаходитися на проміжних поверхах. Двоповерховим будівлям слід обладнати касу на верхньому поверсі. В одноповерхових будинках на вікна приміщення каси встановлюють внутрішні віконниці. Також приміщення повинно мати капітальними стінами, міцними перекриттями підлоги і стелі, надійними внутрішніми стінами і перегородками, закриватися відкриваються назовні зовнішню двері і внутрішню зі сталевими гратами, яка відкривається в бік внутрішнього приміщення каси.
2
Виберіть відповідну модель вогнетривкої або комбінованого і звичайного металевої шафи для зберігання готівки і цінних паперів підприємства Обладнайте спеціальне віконце для видачі грошей, встановіть обраний сейф для безпеки цінностей і грошей, в обов'язковому порядку прикріпіть його міцно до будівельних конструкцій стіни і статі сталевими йоржами, встановіть в приміщенні справний вогнегасник.
3
Подумайте, як буде здійснюватися транспортування грошових коштів касирові. Особам і водії, які супроводжують його транспортний засіб, не повинні розголошувати маршрут та суму доставляються цінностей і грошових коштів, підпускати до салону транспортного засобу сторонніх осіб, які не мають відношення до підприємства. Гроші забороняється переміщати на громадському транспорті або слідувати з ними пішки. Ні в якому разі не відвідуйте ринки, магазини та інші подібні місця.
4
Пам'ятайте, що сейф в кінці робочого дня закривається ключем і опечатується печаткою касира. У той же самий час касир зобов'язаний відповідати за збереження ключів від металевих шаф і зберігати їх у себе разом з печаткою. Йому забороняється залишати ключі в заздалегідь обумовлених ним же самим місцях, з будь-якою метою передавати їх стороннім або виготовляти самостійно невраховані дублікати.