Як завантажитися з образу.

Нові версії операційних систем Windows включають в себе функцію створення резервної копії або образу. Вона дозволяє швидко привести систему до робочого стану, не вдаючись до повної її перевстановлення.
Вам знадобиться
  • - DVD-диск.
Інструкція
1
Щоб створити образ операційної системи Windows Seven, зайдіть в меню «Панель управління». Тепер відкрийте меню «Система і безпека" і перейдіть в підменю «Архівація та відновлення».
2
Знайдіть пункт «Створення образу системи» і клацніть по ньому. Зачекайте, поки операційна система підготує файли для архівації. Вкажіть місце, де слід зберігати майбутній образ ОС. Для підвищення ступеня збереження даних рекомендують використовувати зовнішні USB-накопичувачі. Це дозволить відновити робочий стан системи навіть у разі псування використовуваного жорсткого диска.
3
Натисніть кнопку «Далі» після вибору пристрою для зберігання образу. Відкриється вікно зі списком розділів, які будуть включені в архів. Зазвичай це системний і завантажувальний розділи жорсткого диска. Натисніть кнопку «Архивировать». Даний процес займає досить багато часу. Краще залишати на ніч комп'ютер включеним.
4
На жаль, недостатньо просто створити образ. Адже його необхідно буде запустити в разі збою в роботі системи. Повторіть процедуру входу в меню «Архівація та відновлення». Натисніть кнопку «Створити диск відновлення системи".
5
Вставте чистий DVD-диск в робочий привід. Натисніть кнопку «Створити диск». Дочекайтеся завершення запису необхідних файлів. Врахуйте, що в якості диска відновлення можна використовувати звичайний інсталяційний диск Windows Seven.
6
Якщо операційна система перестала завантажуватися, вставте створений диск в привід. Увімкніть комп'ютер і тисніть клавішу F8. В меню оберіть даний DVD-привод. Після появи меню, що містить варіанти параметрів відновлення операційної системи, виберіть пункт «Відновити систему з образу».
7
Тепер вкажіть місце зберігання архівованої копії Windows. Дочекайтеся завершення процесу відновлення ОС Windows Seven з образу.