Як нафарбуватися швидко.

За допомогою макіяжу можна виглядати чудово. Але як зробити його, якщо ви спізнюєтеся на важливу зустріч, і часу залишається буквально кілька хвилин? Для грамотного і швидкого приведення зовнішності в порядок існує декілька хитрощів.

Інструкція
1

Для того щоб додати вашій шкірі свіжий і квітучий вигляд, змішайте трохи лимонного соку з трохи більшою кількістю води. Протріть шкіру.

2

Використовуйте легкий крем для денного застосування. Він досить швидко всмоктується, надаючи шкірі ніжний рум'янець. Трохи розсипчастої пудри не зашкодить, але не варто користуватися після цього рум'янами.

3

Використовуйте світлий тон для обличчя. Причому необхідно запастися засобом, який не створює на обличчі ефекту маски. Від надлишків тонального крему слід позбавлятися негайно, промокнувши обличчя чистою серветкою.

4

Якщо ви все-таки бажаєте підкреслити скули за допомогою рум'ян, використовуйте відтінки персикового, рожевого кольору. Легкий мазок на самих вилицях додасть рум'яності щоках і враження романтичного образу. Якщо ви завдасте рум'яна під вилицями, додасте собі трохи витонченості.

5

Підводите брови гостро заточеним олівцем. Досить буде пари мазків коричневого, сіро - бежевого або баклажанового кольору.

6

Трохи туші нанесіть на вії, не забуваючи про нижніх. Якщо вам необхідний об'ємний ефект, але підходящої туші під рукою не виявилося, присипте вії розсипчастою пудрою і потім нафарбуйте простий тушшю. Якщо ви не дуже задоволені отриманим результатом, не змивайте туш. Ваші очі почервоніють і, відповідно, вигляд вже буде далекий від досконалості.

7

Використовуйте блиск для губ природного відтінку. При цьому ви не помилитеся з вибором і вам не знадобиться робити підводку губ. Після цього макіяж можна вважати завершеним. Якщо ви скористалися помадою, але вам здається, що її колір занадто яскравий, промокніть губи чистою серветкою і після цього нанесіть трохи блиску світлого відтінку. Не варто прати помаду. Цим ви досягнете почервоніння шкіри навколо рота.

8

У разі якщо, ви не розрахували кількість парфуму, і запах став занадто сильним, відкрийте у ванній гарячу воду. І проведіть там кілька хвилин. Вологість допоможе знизити стійкий запах. Ні в якому разі не намагайтеся перебити аромат туалетної води за допомогою іншого аромату. Поєднання запахів може бути досить невдалим.