Як поміняти формат картинки. Як поміняти формат зображення.

Кожен з існуючих форматів зображень відображає певний спосіб її стиснення та кодування. Поміняти формат картинки, вручну змінивши розширення файлу, не вдасться: потрібні спеціальні програми. На щастя, все необхідне для цього програмне забезпечення є на комп'ютері будь-якого користувача.
Інструкція
1
Качаем і встановлюємо будь-яку програму для перегляду картинок. Якщо вам не вдалося швидко знайти підходящу програму, не турбуйтеся. Відкриваємо меню Пуск, далі Програми - Стандартні. Там знаходиться простий редактор зображень Paint. Змінити формат картинки можна також за його допомогою. Будь-який з цих програм відкриваємо зображення, формат якого потрібно поміняти.
2
Заходимо в меню «Файл», вибираємо «Зберегти як ...». У віконці в рядку типу файлу вказуємо потрібний формат. Найбільш поширені формати картинок - BMP, JPG, PNG, GIF. У кожного з них є свої особливості. Наприклад, формат BMP часто не використовує стиск, і тому збережена в ньому картинка займає більше місця на диску. Формат JPG шляхом налаштування своїх фільтрів дозволяє в кілька разів зменшити розмір кінцевого файлу, але при цьому може погіршитися якість зображення. Формат GIF дозволяє створювати анімовані зображення, що складаються з змінюють один одного стаціонарних картинок. Формат PNG був створений для заміни формату GIF і широко застосовується в Інтернеті завдяки так званому «стисненню без втрат».
3
Якщо дозволяє функціонал програми, поряд з типом формату буде кнопка «Додатково/Настройки». Натиснувши на неї, можна змінювати стандартні значення фільтрів обраного формату на свій розсуд.
4
Друкуємо ім'я нового файлу, або залишаємо його колишнім і тиснемо «ОК». Формат картинки змінений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yheY41fMhAU
Зверніть увагу
Програми для перегляду картинок, як правило, вимагають менше місця, мають менший функціонал і працюють швидше, ніж програми-редактори. До таких програм відносяться FastStone Image Viewer, XNView і ще безліч інших аналогів. Як правило, вони дозволяють здійснювати певний набір нескладних дій з картинками, наприклад, зміна розміру, обрізка країв, зміна колірних характеристик і так далі.
Корисна порада
Існує 2 основних типи програм, які дозволяють здійснювати з картинками певні операції. По набору функцій і призначенню вони ділиться на програми для перегляду картинок і фотографій і програми для їх редагування. Для того щоб поміняти формат картинки, можна користуватися будь-якими з них.
Формат файлу - спосіб запису інформації. Поширені формати графічних файлів -.jpg", .jpeg,.gif", .png" та інші. Він відображається у вигляді трьох-чотирьох букв після крапки у назві файлу. Залежно від формату файлу може змінюватися якість, дозвіл і колір зображення. Змінити формат можна в будь-якому графічному редакторі.
Інструкція
1
Запустіть будь-який графічний редактор, аж до стандартного. Перетягніть у вікно редактора іконку файлу, формат якого хочете змінити.
2
При бажанні внесіть зміни в файл: збільште різкість, збалансуйте білий колір, додайте декоративні прикраси.
3
Відкрийте меню «Файл» у верхній панелі інструментів. Знайдіть і клацніть команду «Зберегти як ...»
4
У вікні виберіть директорію збереження файлу, введіть в поле «Ім'я файлу» поточне чи нову назву. В поле під ім'ям по клацанню виведіть список форматів. Виберіть той, в якому хочете зберегти файл. Натисніть кнопку «Зберегти».
5
Відкрийте папку, куди зберегли файл в новому форматі. Зверніть увагу, що, якщо папка-джерело і папка призначення збігаються, то збережуться обидва файли, в старому і в новому форматі, навіть якщо вони мають одне і те ж ім'я.