Як знайти бандероль.

Сьогодні комп'ютер стає все доступнішим, практично будь-яка категорія громадян може дозволити собі мати власний ПК вдома, а, отже, і спілкуватися між собою люди воліють за допомогою електронної пошти або знаменитих месенджерів. Однак все ж електронна пошта не може дати того, що пропонують послуги зв'язку. Так, по e-mail ви напевно не зможете відправити посилку або бандероль, а ось, звернувшись до працівників пошти, вам це, безумовно, вдасться.
Інструкція
1
Крім достоїнств існують і недоліки в роботі поштових відділень. Далеко не завжди терміни доставки бандеролей і посилок відповідають тим, які вказуються на місцевій пошті. В таких випадках все частіше і частіше людям самостійно доводиться дізнаватися про місцезнаходження бандеролі і відповідно про долю своїх речей. Відразу хотілося б відзначити, для того, щоб знайти бандероль необхідно мати чек або копію чека, що підтверджують відправлення бандеролі, паспорт, ПК і доступ в інтернет.
2
Відшукайте квитанцію (чек), який вам видали на пошті при прийомі бандеролі. Навіщо, запитають багато, а потім, що даний чек містить індивідуальний код, ідентифікатор, за яким можна відстежити переміщення бандеролі. Такий код складається з 14 ціфр.Найдіте код на чеку.
3
Увімкніть персональний комп'ютер або ноутбук і здійсните вхід в інтернет. У разі, якщо наявність ПК або доступ в інтернет обмежені або відсутні вдома, можна відвідати будь-яке інтернет-кафе міста, центральне відділення зв'язку або пошту, звідки відправлялася бандероль.
4
Зайдіть на офіційний сайт пошти Росії. Відкрийте на сайті розділ «Послуги та сервіси». Відкрийте вкладку під назвою «Відстеження поштових відправлень».
5
Введіть у вікні свій ідентифікаційний номер без пробілів і дужок. Знайти такий код можна на чеку, як вже вказувалося вище. Індивідуальний код, ідентифікатор на кожному етапі переміщення бандеролі вноситься в спеціальну базу, систему контролю та обліку. Таким чином, якщо введений вами ідентифікатор правильний, то без зусиль можна простежити всю історію бандеролі, від самої відправки і до місця слідування. Можна з точністю визначити, де знаходиться посилка зараз (сортувальний пункт, поштове відділення місця призначення, вже вручена адресату і т.д.), а, отже, знайти свою бандероль.
6
Крім усього вищесказаного всі питання з приводу місцезнаходження бандеролі та її подальшої долі після відправки, можна дізнатися за телефоном довідкової служби ФГУП «Пошта Росії». Працює довідкова служба цілодобово, а дзвінок з будь-якої точки Російської Федерації абсолютно безкоштовний.