Як в'їхати в США.

Якщо ви є громадянином Російської Федерації і вирішили відвідати Сполучені Штати Америки, вам знадобиться віза. Тільки після її оформлення має сенс купувати авіаквитки, бронювати готель і набувати страховий медичний поліс.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - віза;
  • - авіаквитки;
  • - ваучер готелю;
  • - страховий медичний поліс.
Інструкція
1
Насамперед перевірте закордонний паспорт. Термін його дії повинен становити не менше 6 місяців з дня повернення з поїздки.
2
Займіться оформленням візи. Для цього пройдіть по посиланню https://ceac.state.gov/genniv/і заповніть електронну заяву. Потім зберіть необхідні документи і віднесіть їх в один з офісів кур'єрської служби Poney Express. Коли у вашому закордонному паспорті стоятиме віза, приступайте до наступних кроків.
3
Придбайте квитки. Зробити це можна на сайті авіакомпанії або на одному зі спеціалізованих сайтів з продажу авіаквитків. З Москви в США літають прямі рейси Аерофлоту і Delta Air Lines. Вартість коливається від 21000 рублів, без урахування знижок і спеціальних пропозицій. Час у дорозі становитиме близько 11 годин. Все залежить від пункту призначення. Також, до Америки можна долітати через авіа-вузли Європи авіакомпаніями British Airways, KLM, Bmi, Finnair, Scandinavian Airlines, Lufthansa та іншими.
4
Забронюйте готель. Відвідайте сайт готелю чи один з сайтів міжнародних систем бронювання. Роздрукуйте ваучер.
5
Подбайте про страховий медичному полісі. Термін його дії повинен бути трохи більше терміну вашого перебування в США.
6
В літаку вам видадуть форму I-94 Arrival/Departure Record (білу картку) для заповнення. Вкажіть назву готелю, в якому ви будете проживати, терміни і мета візиту. Коли ви прилетить, співробітник імміграційної служби поставить термін дозволеного перебування в США. Зберігайте даний талон в паспорті до кінця вашої подорожі. На зворотному шляху поверніть його прикордонникам.
7
Для проходження митниці пред'явіть свій багаж і декларацію на вимогу інспектора митної служби. Якщо ви ввозите в країну більше 10000 доларів готівкою, обов'язково задекларуйте всю суму.
8
Пам'ятайте, що в Сполучені Штати Америки забороняється ввозити продукти. Ви можете мати при собі не більше 1л алкоголю і 1 блоку сигарет.