Як оновити флеш-плеєр. флеш плеєр оновити.

«Adobe Flash Player» - це мультимедійний програвач, який дозволяє нам насолоджуватися аудіо і відео-файлами через web-браузер. Також «Flash Player» корисна для тих, хто любить проводити час за on-line іграми. Плеєр абсолютно безкоштовний, і єдине, без чого йому не обійтися - так це без систематичного оновлення.
Інструкція
1
Для того щоб оновити «Flash Player» відкрийте браузер і введіть в адресний рядок наступне - http://get.adobe.com/ru/flashplayer/. Перейдіть по посиланню.
2
Відкриється сторінка завантаження останньої версії плеєра. Клацніть по посиланню «Інша операційна система або браузер?».
3
На наступній сторінці вкажіть вашу операційну систему, а також версію плеєра.
4
Натисніть кнопку завантажити. Завантаження почнеться автоматично - вам слід тільки вибрати місце збереження файлу.
5
Закрийте всі вікна браузера і запустіть завантажений інсталяційний файл плеєра. Прийміть ліцензійну угоду.
6
«Flash Player» оновлено! Можете продовжувати роботу в мережі інтернет через ваш браузер.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Q8Vv77Ux6S4
Зверніть увагу
Скачивайте «Flash Player» тільки з офіційного сайту розробника. В іншому випадку ви піддаєте свій комп'ютер небезпеці вірусної атаки.
Adobe Flash Player є безкоштовним і широко поширеним програвачем. Цей компонент потрібен для коректного відкриття інтернет-сторінок, для відтворення відео безпосередньо у вікні браузера. Але як і будь-яка інша програма, Adobe Flash Player потребує оновлення. Якщо своєчасно не оновлювати цей додаток, ви не зможете скористатися всіма можливостями вашого браузера.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Один з найпростіших способів, який підійде для всіх інтернет-браузерів, такий. Зайдіть на офіційний сайт Adobe. Скачайте останню версію програвача Adobe Flash Player. Після завершення скачування у вас буде інсталяційний файл програми. Також врахуйте - для поновлення Adobe Flash Player під браузер Internet Explorer використовується окрема версія дистрибутива програми. Скачувати потрібно саме її. Для інших браузерів підходить стандартний дистрибутив програми.
2
Перед установкою слід закрити всі активні інтернет-браузери. Двічі клацніть по установчого файлу правою кнопкою мишки. З'явиться вікно. В цьому вікні натисніть «Виконати». Далі почнеться процедура інсталяції програвача. Дочекайтеся завершення операції. Спливе вікно з повідомленням про успішну установку. Тепер можете запускати інтернет-оглядач. Flash Player оновлений.
3
Також час від часу після запуску інтернет-браузера повинно з'являтися вікно з повідомленням про оновлення Flash Player. Для поновлення програми в цьому вікні клацніть по «Встановити зараз». Потім почнеться скачування оновленої версії програвача. Після його завершення виберіть варіант «Почати установку».
4
Якщо у вас в цей час буде запущений інтернет-браузер, то з'явиться вікно, в якому буде повідомлення, що для продовження установки потрібно закрити інтернет-оглядач. Після закриття браузера установка буде продовжена. По її завершенні ви отримаєте відповідне повідомлення. Тепер програма оновлена.
5
В деяких випадках можливість встановлення та оновлення Adobe Flash Player може бути заблокована адміністратором комп'ютера. Часто таке буває на робочих комп'ютерах. Таким чином обмежується доступ до багатьох розважальним інтернет-ресурсам, які використовують Adobe Flash Player. В цьому випадку вам потрібно отримати необхідні права від адміністратора комп'ютера.