Як робити фокуси з мотузок.

Якщо ви хочете здивувати своїх друзів або дітей, покажіть їм фокуси з мотузками. Робити їх досить просто, обладнання завжди просте і доступне, а навчитися їм можна досить швидко.
Інструкція
1
Найпростішими вважаються фокуси з вузликами, наприклад «саморазвязивающаяся мотузка». Для нього вам знадобиться тільки простий шнурок. Зауважте на ньому кілька нетугой вузликів на невеликій відстані один від одного. Для більшої переконливості зробіть пару вузлів при глядачах. Потім намотайте мотузку на руку, а поки ви будете це робити, непомітно протягати один з кінців шнурка через вузлики. Затисніть другий кінець мотузки в руці і вирівняйте його - вузлики розправляться самі непомітно для глядачів.
2
Для іншого фокусу вам знадобитися мотузка довжиною 1 - 1, 2 метри. Зв'яжіть її кінці вузлом так, щоб вийшла петля. Потім просуньте в неї великі пальці рук і розтягніть їх у сторони. Перекиньте мотузку через шию, зведіть руки, потім швидко просуньте в петлю вказівний палець лівої руки так, щоб він опинився позаду великого пальця правої руки. Завдяки такому руху петля на мить злетить з великого пальця правої руки. Тягніть руки в сторони, одночасно з цим з'єднайте великий і вказівний пальці лівої руки - петля з вказівного пальця перекинеться на великий. Швидко розтягніть петлю в сторони, у глядачів створиться враження, що ви протягли петлю крізь шию, адже положення мотузки і пальців виявиться таким же, як і на початку фокуса. Цей же фокус можна зробити з рукою одного з глядачів - так він буде виглядати ефектніше і переконливіше.
3
Ви можете запросити глядачів взяти участь в одному з ваших фокусів. Запропонуйте двом друзям допомогти вам. Візьміть мотузку довжиною близько метра в руки на відстані 10 - 15 см від кінців. Покладіть правий кінець мотузки поверх лівого, а потім просуньте його в вийшла петлю, трохи потягніть і запропонуйте одному з асистентів потримати його. Вийшов вузол візьміть правою рукою, одночасно з цим просуньте лівий кінець мотузки в петлю в напрямку, протилежному тому, в якому ви просували правий кінець, щоб вузол непомітно розв'язався. Віддайте лівий кінець другого глядачеві, не забираючи праву руку з уже зниклого вузла, і попросіть асистентів потягнути мотузку в сторони. Петля буде поступово зменшуватися, а коли вона стане зовсім маленькою зупиніть асистентів, а потім попросіть різко смикнути мотузку і при цьому відпустіть праву руку - вузол ісчез.Фокусов з мотузками дуже багато, але для того, щоб вони могли справити враження на глядачів, важливо не тільки вивчити і зрозуміти секрет фокусу, а багато практикуватися і відточувати свої рухи.