Як вибрати жіночий костюм.

Кар'єрний ріст жінки залежить не тільки від освіти і ділових якостей, але й від уміння подати себе. І не останню роль в цьому грає вибір костюма. Як вибрати його правильно і, тим самим, зробити сприятливе враження на свого начальника і партнерів?
Інструкція
1
Для того щоб підібрати костюм, який ідеально підійде до вашої зовнішності і фігурі, слід зробити звичний макіяж і надіти гарне білизну.
2
Визначте, для якої мети вам потрібен костюм і тільки після цього робіть свій вибір. Часто молода дівчина бажає не підкреслити свій вік, а навпаки, виглядати старше і досвідченіше. І тільки після того, як ви вирішите, приблизно який вік вам необхідний, починайте пошук.
3
Запам'ятайте, що чималу роль відіграють кольору. Якийсь із них буде вас старити, а якийсь, навпаки, молоді. Тому приміряти доведеться не один і не два обраних костюма. Крім того, колір може вам просто не підійти. Краще всього, якщо ваш костюм буде темно-синім, сірим або коричневим. Вважається, що саме ці кольори здатні підвищити довіру до вас. Але не забувайте, що в першу чергу колір повинен гармоніювати з вашою зовнішністю. Так що приготуйтеся в пошуку потрібної речі провести досить довгий час. Запасіться терпінням.
4
Зверніть увагу на тканину. Зазвичай ділової костюм шиється з легкої вовняної тканини. Це обумовлено тим, що при літніх температурах легка шерсть добре дихає, а взимку затримує тепло. Крім того, легка шерсть прекрасно тримає форму. Чим якісніше матеріал, тим м'якше він буде на дотик.
5
Наступним кроком стане примірка. Слідкуйте за тим, щоб річ сиділа на вашій фігурі, як можна найкраще. Кишені і комір не повинні стовбурчитися і зморшки. Підніміть вгору руки і перевірте, чи не сковує чи піджак ваші рухи. Надівши спідницю або брюки, присядьте.
6
Перевірте, наскільки якісно зроблена річ. Хороший костюм повинен мати рівні, що не стягнуті строчки і оброблені зрізи. Підклад - легко відділятися від верхньої тканини. Колір ниток збігатися з основним кольором костюма. Контраст можливий, але тільки при декоративній обробці. На швах малюнок повинен збігатися абсолютно точно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aioDFicJV38