Як прибрати фон у картинки. Як вирізати і накласти 2 картинки фотошоп.

Якщо ви займаєтеся художньою обробкою фотографій або дизайном, іноді гостро встає питання відокремлення персонажа або який-небудь деталі від загального фону зображення. В Adobe Photoshop існує кілька способів вирішення такого завдання. Перед вами найбільш швидкий і простий з них.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Adobe Photoshop і начаьние навички в його використанні.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію, яку вам потрібно обробити. В меню Layer натисніть Duplicate Layer, щоб дублювати шар із зображенням. Це необхідно для того, щоб потім ви могли безперешкодно працювати з цим шаром, так як шар Background не рухається. Шар Background вимкніть, щоб бачити результат своєї роботи. Працюйте на дубльованому шарі. В меню Filter виберіть Extract або просто натисніть Alt + Ctrl + X.
2
У вікні фільтра Extract зліва виберіть маркер і обведіть кордону області, яку потрібно відокремити від фону. Дуже важливо, щоб кордон був замкнута. Потім під маркером виберіть відерце і залийте виділену область, після чого натисніть ОК.
3
Отримане зображення відокремлене від фону і готово до подальшої обробки.
Зверніть увагу
Якщо після виділення ваше зображення було вирізано нерівно, краї можна підрівняти, вручну змальовуючи їх.
Корисна порада
Якість виділення залежить від декількох факторів: -якості споконвічного зображення і його розміру; -Товщина лінії маркера, яку ви обираєте в меню фільтра Extract.