Як вибрати параплан.

Якщо ви вже пройшли курс навчання пілота, то захочете купити собі власний літальний апарат. Ринок парапланів представлений великою кількістю виробників. Щоб зробити правильний вибір, почитайте літературу, вивчіть каталоги, розпитайте інших пілотів, спостерігаючи за польотом окремих моделей. Не поспішайте в умовах, що створилися, коли пропозиція явно перевищує попит, прислухайтеся до практичним порадам.
Інструкція
1
Зверніть увагу на клас параплана. Все шановні виробники тестують і сертифікують моделі парапланів в спеціально створених організаціях Західної Європи. Компанії користуються двома системами сертифікації: німецької DHV і французької AFNOR. Фірма відправляє два ідентичних параплана на проведення випробувань. Один зразок проходить тестування на міцність, а з другим працюють тест-пілоти. У французькій тестовій системі є 16 тестів, вона вважається більш щадить. Німецька система складніше і набагато дорожче, тому брендові фірми Австрії, Корі і Ізраїлю сертифікацію своїх куполів виробляють за результатами по обох тестів. Більшість менш престижних компаній сертифікують параплани тільки по AFNOR.
2
Вибирайте апарат, потрібного вам розміру. Кожна лінійка парапланів виходить декількох розмірів, підігнаних під пілотів з різною вагою. Виробник зобов'язаний вказувати вилку ваг, тобто значення мінімально допустимого чистого ваги пілота, ваги підчепити, повного злітної ваги, який розраховується як сума ваги пілота і 17 кг. Ідеальний варіант, якщо ваш вага вписався в середину вилки ваг.
3
Наближення до нижнього показнику вилки дасть вам меншу швидкість зниження, більш складне управління. Пілот, що дійшов до максимальної лінії вилки ваги, програє у швидкості зниження, але виграє в швидкості польоту. Якщо ви сумніваєтеся у виборі двох межують моделей, то віддайте перевагу меншому параплана. Врахуйте, що якщо ваш вага знаходиться поза вилки ваг, то ви за замовчуванням літаєте на куполі без сертифікації, тому параплан тестується тільки пілотом відповідної ваги.
4
Особливих рекомендацій дотримуйтеся, якщо стоїте перед вибором моделі, що була у вжитку. Подивіться, з якого матеріалу зроблений купол, бо, перебуваючи під впливом ультра фіолетових сонячних променів, параплан вигорає, губить свою міцність і воздухонепроницаемость. Знос визначайте по мірі вигоряння тканини, її міцності на розрив. Попередньо запитайте дозволу у власника.
5
Перевірте повітропроникність матеріалу, для цього втягніть повітря ротом крізь тканину. Робіть це на верхній поверхні параплана спереду. Тут створюється підйомна сила, тому, чим вище проникність матеріалу, тим більше товщина прикордонного шару повітря. В польоті такий параплан буде погано "виходити" на старті, несподівано зриватися або будуватися в режим парашутування.