Як виробити удар.

Питання «Як зробити удар сильним?» Хвилює не тільки спортсменів, які займаються єдиноборствами, але і простих хлопців з вулиці. Існує різниця між сильним ударом, і нокаутуючим ударом. Щоб відправити людину в нокаут, достатньо потрапити у вразливе місце, наприклад, у підборіддя. Техніка такого удару досягається спеціальними вправами. А розвинути сильний удар можна навіть самостійними заняттями вдома.
Вам знадобиться
  • - штанга;
  • - гриф від штанги;
  • - автопокришка;
  • - металева кувалда;
  • - важкий медбол;
  • - пластиковий шнур;
  • - відрізки пластикової трубки.
Інструкція
1
Візьміть у руки металеву кувалду. Наносите кувалдою удари по автомобільній покришці. Намагайтеся бити з різних сторін: з-за голови, праворуч або ліворуч. Покришку можна вкопати в землю або підвісити на стійкій опорі.
2
Не упускайте можливість порубати дрова. Рубання дров задіє ті ж м'язи, що і удари кувалдою, допомагає розвинути силу удару і відпрацювати правильну техніку постановки і руху ніг.
3
Автомобільна покришка знадобиться і для відпрацювання сили ніг. Не забувайте, що сильний удар наноситься за рахунок руху всього тіла. Покладіть покришку на підлогу і стрибайте на ній, змінюючи положення ніг і переміщаючись в різних напрямках.
4
Встаньте прямо, в руки візьміть гриф від штанги або обтяжену палицю для фітнесу. Тримайте гриф двома руками і з силою штовхайте його від себе. Рухи повинні бути різкими, вибуховими. Можна поєднувати роботу рук зі стрибками з ноги на ногу, немов ви стрибаєте на скакалці.
5
Візьміть пластиковий шнур. З двох кінців на нього надягніть відрізки пластикової труби і закріпіть їх шурупами. У вас вийде аналог тайської скакалки. Стрибки з тайської скакалкою прекрасно розвивають мускулатуру передпліч, що є необхідним умовам для розвитку удару.
6
Встаньте прямо на невеликій відстані від партнера. Кидайте від грудей важкий медбол в область грудей або живота партнера. Його завдання зловити м'яч і повернути його вам. У відсутність партнера спробуйте кидати медбол в стіну. Домагайтеся, щоб медбол відскакував вам в руки на відстані двох - трьох метрів.
7
Нехай ваш напарник візьме важкий медбол і утримує його в руках. Намагайтеся вибити медбол з рук партнера. Працюйте з максимальною швидкістю і силою. Потім міняються ролями. Той, хто не втримає м'яч, віджимається на кулаках 30 разів.
8
Віджимайтеся на кулаках, щоб накачати м'язи передпліччя і зміцнити міжпальцевих м'язи. Це дозволить вам завдавати сильних ударів без ризику отримати травму великого пальця.
9
Покладіть на плечі штангу з вагою 75% від вашої власної ваги. Виконуйте присідання «до відмови» в повільному темпі. Виконайте 5 сетів. Збільшуйте вагу штанги в кожному сеті з 75% до 90% від вашої ваги. Виконайте за такою ж схемою жим від грудей.