Як позбутися від подряпин на руках. кошти від подряпин на тілі.

Деякі подряпини заживають особливо довго і болісно (наприклад, якщо їх залишила кішка). Позбутися від подряпин можна за допомогою різних способів. Але головне, що необхідно зробити, - це продезінфікувати рани (щоб не довести справу до запалення).
Інструкція
1
Місця подряпин (або навіть укусів) слід негайно обробити двовідсотковим розчином перекису водню. Трохи пізніше продезінфікуйте ранки спиртом або йодом. За допомогою таких традиційних засобів ви зможете не допустити розвиток інфекції. Прискорити ж безпосередньо сам процес заживання можливо завдяки чималій кількості існуючих засобів сучасної медицини. Усі їх можна придбати в аптеці.
2
Дієвим засобом є «Мірамістин» - це препарат, виготовлений на основі миристиновой кислоти. За словами фахівців, саме він вважається одним з кращих антисептиків, здатним замінити мало не половину коштів з домашньої аптечки. Препарат також є прекрасним засобом і для профілактики нагноєння подряпин. До речі, з допомогою «Мірамістину» можна уникнути прийому багатьох антибіотиків. Більш того, дані ліки не викликає алергічних реакцій, а тому його можуть приймати навіть діти.
3
Добре зарекомендувало себе і засіб під назвою «Жир Ему». Застосовувати його досить просто: наносите його на подряпини вранці та ввечері. Змащувати місця пошкоджень також можна іколоїдних сріблом (2 рази на день). Зверніть увагу на те, що при використанні двох даних коштів одночасно подряпини заживають в кілька разів швидше.
4
У деяких випадках все-таки може знадобитися і прийом антибіотиків. Найчастіше лікарі призначають препарат під назвою «Еритроміцин» (доза - 500 мг щоденно). Непоганих результатів можна досягти, якщо застосовувати «Гентамицин» або «Доксициклін», а також «Преднізолон».
5
Фахівці також відзначають, що інфекція в ранці може має більше шансів розвинутися у людей з ослабленим імунітетом. Так що незайвим буде і прийом препаратів, що зміцнюють імунну систему. Необхідний засіб вам може порекомендувати лікар-інфекціоніст.
Уберегти автомобіль від тріщин і подряпин на кузові дуже складно. Вони незмінно з'являються навіть при дуже дбайливого його експлуатації. Цьому сприяють і природні фактори - сонце, дощ, холод і випадкові механічні дії. Втім, у багатьох випадках повернути автомобілю початковий лиск цілком можливо.
Вам знадобиться
  • - полірувальна вата;
  • - штучна байка;
  • - бавовняна тканина;
  • - полірувальний круг;
  • - дриль або болгарка;
  • - спеціальні насадки;
  • - проста, малоабразивних і абразивна поліроль;
  • - комплект для локальної фарбування;
  • - кольоровий віск або спеціальний олівець.
Інструкція
1
Якщо лакофарбове покриття кузова автомобіля трохи обвітрилося, і з'явилися мікроскопічні подряпин и, обробіть поверхню неабразівной поліролью. Вона очищає мікротріщини, не знімаючи при цьому шару фарби, і заповнює їх поліруючим складом.
2
Волосянка - легкі, але добре помітні, хоча й невідчутні рукою, подряпин и. Вони не зачіпають барвистий шар. Тим не менше, їх необхідно відразу ж видаляти, щоб вони не заглиблювалися. Промийте пошкоджене місце. Обробіть малоабразивних поліролью.
3
Тонку, але глибоку подряпин у обробіть кольоровим воском або спеціальним олівцем. Наносити його слід за допомогою вологої тканини. Роботу проводите в захищеному від сонця місці при позитивній температурі повітря. Коли віск застигне, відполіруйте. Однак через кілька мийок операцію доведеться повторити.
4
Для усунення відколу або широкої подряпин и придбайте спеціальний комплект для локальної фарбування кузова. У нього входить фарба, безбарвний лак і пензлик. Промийте місце пошкодження. Просушіть. Зафарбуйте подряпин у. Після висихання покрийте лаком. Проте всі ці заходи є тимчасовими і покликані запобігти подальшому руйнуванню лакофарбового покриття до відвідування автосервісу.
5
Якщо утворилася тріщина з різних за глибиною подряпин , застосуйте ступінчастий метод полірування. Спочатку звичайної поліруванням видаліть найдрібніші ушкодження. Потім застосуєте засіб від подряпин . Якщо результат вас не задовольнить, продовжите обробку абразивним засобом до повного їх зникнення. Потім повторно нанесіть звичайну поліроль.
6
Якість роботи багато в чому залежить від того, якими матеріалами виконувалася полірування. Придбайте в магазині автомобільної косметики полірувальну вату, штучну байку, м'який бавовняний матеріал і спеціальні насадки, за допомогою яких на дрилі або болгарці легко можна закріпити полірувальний круг. Ви можете використовувати і спеціальну полірувальну машинку. Однак робота з нею вимагає певних навичок. Якщо раніше вам не доводилося з нею працювати, то спочатку спробуйте це зробити на який-небудь старої поверхні, яку не шкода зіпсувати. Наявність інструментів прискорить роботу.