Як визначити працює процесор чи ні.

Існують десятки видів різних поломок комп'ютера, через які він не зможе завантажитися. При виникненні помилки обладнання BIOS видає тонкий звуковий сигнал з паузами. Вам потрібно порахувати кількість довгих і коротких сигналів і розшифрувати повідомлення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Зіставлення звукового коду і розшифровка помилок доступні в інтернеті, наприклад, на сторінці http://www.umopit.ru/CompLab/BIOSbeeps.htm. Визначте виробника BIOS вашої материнської плати. Цю інформацію можна знайти в документах на материнську плату. Від виробника залежить розшифровка цифрових сигналів комп'ютера.
2
Для AMI BIOS: Процесор несправний, якщо системний блок видає 5 коротких звукових сигналів. 7 коротких сигналів означають помилку віртуального режиму роботи процесора. Уважно прислухайтеся, щоб повністю зрозуміти суть проблеми на вашому комп'ютері.
3
Для AST BIOS: помилка виникла при перевірці регістрів процесора, якщо спікер видав 1 короткий сигнал. Це говорить про несправність процесора. В даному випадку потрібно звертатися в спеціалізовані центри забезпечення, так як самому полагодити процесор або виявити в ньому будь-які проблеми практично неможливо. Можна просто загубити все «залізо» комп'ютера власними діями.
4
Для Award BIOS: якщо комп'ютер почне високотональние пищати під час роботи, процесор перегрівся, і комп'ютер потрібно терміново вимкнути. Попеременние низькочастотні і високочастотні сигнали після натискання кнопки живлення комп'ютера говорять про несправність процесора або його перегрів.
5
Якщо ваш системний блок не видає ніяких звукових сигналів, спробуйте просто замінити процесор на інший або поставити ваш процесор в іншу материнську плату. Переконайтеся перш, що ваш процесор може бути встановлений в іншу материнську плату: їх тип Socket співпадає, і материнська плата підтримує даний процесор. В крайньому випадку, вам доведеться купити новий процесор для свого комп'ютера або відремонтувати старий.