Як побудувати викрійку шорт. Як зробити викрійку міні спідниці.

Шорти вважаються самої літнім одягом. Крім цього, вони і в повсякденному житті зручні та комфортні, вдома або ж, наприклад, на спортивному тренуванні. Проте головне їхнє призначення - літній одяг для різних випадків. Жіночі шорти бувають різноманітних розмірів і форм - бриджі, нижче колін, міні, вільні, облягаючі, класичні джинсові. Для того, щоб виділитися із загальної маси краще пошити їх самостійно.
Вам знадобиться
  • міліметровий папір для побудови викрійки; лінійка; олівець; ножиці; шпильки; тканина - 1 м; гумка; флізелін; блискавка-застібка (довжина 14 см); декоративна гудзик
Інструкція
1
Проведіть за допомогою сантиметрової стрічки наступні виміри: довжини шорт; окружності талії; окружності стегон; окружності обхвату ноги в місці закінчення довжини шорт. Для побудови викрійки шорт, необхідно визначитися з якого виду тканини будуть виготовлені шорти і яку модель ви віддаєте перевагу. Після цього перейдіть до побудови викрійки.
2
Побудуйте викрійку штанів потрібної моделі. Побудова викрійки шорт робиться на основі трансформації викрійки штанів. А потім на основі створеної викрійки расчертите викрійку шорт. Для цього проводите горизонтальну лінію поперек довше викрійки штанів (відстань залежить від бажаної довжини шорт). Після цього відріжте нижню частину викрійки (по лінії остаточної довжини штанини) і прикріпіть новий шматок міліметрового паперу для створення викрійки підкоміра краю, при чому ширина повинна бути трохи більше ширини штанини виготовляються шорт по лінії остаточної довжини.
3
Проведіть нижче лінії остаточної довжини шорт три паралельні лінії. Одна прокреслите на відстані в 4 см від лінії кінцевої довжини, другу, відступивши 4 см від першої лінії, і третя, відступивши на 2 см від другої лінії. Всю зайвий папір нижче 3 лінії відріжте. Після цього викрійку складіть у місцях проходження трьох накреслених ліній. Відзначте продовження лінії краю з основною викрійки шорт на підкоміри. І знову відріжте всю зайвий папір по цій лінії.
4
Перенесіть готову викрійку на тканину, для цього накладіть паперову викрійку безпосередньо на тканину і виріжте всі її деталі на тканині, додавши по 1 см з кожного краю тканини на шви. Після цього з'єднайте всі деталі стібками, при цьому не чіпаючи підкоміри. Потім прострочіть всі краї з'єднання на машинці і закріпіть підкоміри, прострачівая по лінії продовження шва, який з'єднує деталі шортів. Потім вставте блискавку, прострочити машинним стібком з виворітного боку і пришити ґудзик.