Як створити картинку в папці.

Папки є сховищами комп'ютерних файлів. Вони також виконують роль значків швидкої навігації по розділах операційної системи. Для зручності користувачів в налаштуваннях існує спеціальна служба по тому, як створити картинку в папці. Це допоможе швидше запам'ятати її барвистий ярлик.
Вам знадобиться
  • Розділ «Властивості» («Персоналізація»).
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою мишки по іконці папки. У виниклому командному списку виберіть нижній розділ «Властивості» (в нових версіях ОС Windows він носить назву «Персоналізація»). З'явиться нове службове вікно, де вам буде потрібно перейти по вкладці «Налаштування (ярлик)» (в нових версіях ОС Windows називається «Зміна значків робочого столу»). Саме там ви зможете вставити малюнок в звичний жовтий прямокутний ярлик папки.
2
Перейдіть у верхнє поле «Малюнки папок», що включає режим ескізів. Унікальність даного режиму полягає в тому, що він дозволяє поміщати в значок папки будь-яке зображення - фонової малюнок, фотографію, шпалери «робочого столу» тощо. Не переплутайте дану службу зі схожою на неї «Значки папок», що розташовується прямо під нею. Щоб вставити картинку, натисніть на кнопку «Вибір малюнка». З'явиться додаткове віконце з дуже простим і зрозумілим інтерфейсом.
3
Далі за допомогою функції огляду папок виберіть сподобався вам фонової малюнок, а також папку, в яку необхідно його помістити. Підтвердіть свій вибір, клікнувши по "Ok". Закрийте службове вікно. Тепер на робочому столі або всередині розділів системи відшукайте вашу красуню-теку. Помилуйтеся на її зовнішній вигляд! Він зовсім змінився, і тепер, замість звичайного ярлика папки, в ньому елегантно помістився яскравий фонової малюнок.
4
Для кожної папки бажано задати відповідний за її змістом малюнок, наприклад, для важливих документів - зображення портфеля або бізнес-кейсу, для домашньої бухгалтерії - фотографію з купюрами або грошовими знаками, а для музики - малюнок гітари або навушників. Мислите творчо і ваш звичний інтерфейс стане неймовірно зручним і незабутнім. Якщо вам буде потрібно повернути колишній вигляд папки, або вставити іншу картинку, використовуйте цей же розділ.