Як з'єднати два акумулятори. якщо для акамулятора поєднати.

Існує два способи з'єднання джерел живлення: послідовний і паралельний. При першому збільшується сумарна напруга, а при другому ємність. Збільшення відбувається в число разів, рівне кількості джерел.
Інструкція
1
Переконайтеся, що обидва акумулятора однакові, однаково зношені і заряджені до однаковою мірою. Якщо це не так, від їх послідовного або паралельного з'єднання відмовтеся.
2
Щоб з'єднати два акумулятори послідовно, з'єднайте негативний полюс першого з них з позитивним другого. Клеми, що залишилися вільними (позитивний полюс першого і негативний другого), між собою не з'єднуйте ні в якому разі, інакше виникне коротке замикання. З них зніміть напругу, увеличившееся в два рази.
3
Щоб з'єднати два акумулятори паралельно, візьміть два діода, здатних протягом необмеженого періоду витримувати струм навантаження. Негативні полюса батарей з'єднайте разом. Позитивний полюс однієї з батарей з'єднайте з анодом першого діода, інший - з анодом другого діода. Катоди діодів з'єднайте разом. Підключіть навантаження негативним полюсом до точки з'єднання мінусів акумуляторів, позитивним - до точки з'єднання катодів діодів. Така конструкція буде віддавати такий же струм в два рази довше, ніж одиночний акумулятор. Але навантажувати її в два рази більшим струмом можна, оскільки завжди відкритий лише один з діодів.
4
З'єднувати акумулятори паралельно без діодів не рекомендується, оскільки вони будуть розряджатися один через одного. Робіть так лише при повній впевненості, що вони однаково заряджені і зношені. Зате з такої конструкції можна знімати в два рази більший струм.
5
Перед тим, як здійснювати зарядку акумуляторів, розберіть конструкцію. Заряджайте їх окремо. Це значно сповільнить знос батарей. Якщо акумулятори з'єднані паралельно з використанням діодів, зарядити їх без розбирання конструкції, до того ж, буде і зовсім неможливо.
6
Після того, як зарядка буде завершена, зберіть конструкцію назад і підключіть до неї навантаження. Продовжіть експлуатацію батарей.