Як привчити дитину до кефіру.

Кефір - дуже корисний кисломолочний продукт, який необхідно вживати в їжу не тільки дорослим, але й маленьким дітям. Вводити його в прикорм педіатри рекомендують з 8 місяців.
Інструкція
1
На жаль, малюк не може знати, які продукти корисні для його здоров'я, а які шкідливі. Тому, коли ви пропонуєте своїй дитині щось для нього незвичне, він може почати чинити опір. Не варто впадати в паніку, все вирішується. Спробуйте обхитрити малюка, налив кефір в пляшечку для годування. Якщо малюк - «іськусственник», то він подумає, що це - звична суміш, і стане пити її без опору. Якщо ж дитина з народження харчувався грудним молоком, то тут прикорм може бути скрутний. Малюк може просто з цікавості спробувати, що знаходиться в бульбашці, а може і проігнорувати пропозицію.
2
У такому випадку існують альтернативні способи привчання дитини до кефіру. Змішайте звичайне фруктове пюре (яблучне, грушеве тощо) з кефіром в рівній пропорції і збовтайте отриману суміш. В результаті ви отримаєте дуже незвичайну, але смачну однорідну масу. Вона неодмінно припаде йому до душі. Єдиний нюанс: не змішуйте великі обсяги. Термін придатності фруктів і кисломолочних продуктів в «спільному варіанті» недовгий.
3
Привчити дитину до кефіру можна також, налив рідину в красиву упаковку від продукції компаній «Растишка» або «Імунелле». Малюк, не знайомий з її «фірмовим» смаком, буде радісно пити будь-яку рідину з красивою, ошатною баночки і, можливо, навіть добавки попросить.
4
Якщо ваша дитина принципово не п'є кефір через його кислуватого смаку, ви знову-таки можете перехитрити малюка. Додайте у вихідний напій трохи молока, змішавши його з варенням, медом і т.д. (З чимось солодким і без консервантів). За допомогою цього нехитрого прийому кефір стане найулюбленішим ласощами вашого чада.
5
Кажуть, що якщо дитина не п'є кефір, - значить, просто не хоче. Можна, звичайно, з цим твердженням погодитися і не обтяжувати себе муками совісті, але тільки подумайте, скільки корисних речовин при цьому не отримає організм вашого улюбленого малюка.