Як вводити дитині м'ясо.

М'ясо в раціоні малюка з'являється вже в другому півріччі. Воно є необхідним продуктом, оскільки заповнює організм дитини амінокислотами, які беруть участь в утворенні нових клітин і тканин, тобто є будівельним матеріалом для всіх органів. А оскільки в перший рік життя відбувається інтенсивний ріст і розвиток дитини, м'ясо в щоденному меню малюка просто необхідно.
Інструкція
1
М'ясо є більш складним продуктом для засвоєння, тому ферментативна система малюка повинна бути до нього готова. Для цього з 6,5-7 місяців починайте вводити в раціон малюка черговий прикорм у вигляді бульйону з пісної яловичини або курки. За рахунок стимуляції шлункового соку він підвищує активність травної системи.
2
М'ясний бульйон малюкові почніть давати, як і будь прикорм, в невеликій кількості (5 мл) і протягом тижня доведіть порцію до 30-50 мл. У бульйон додавайте сухарики з білого хліба. М'ясний бульйон і м'ясо давайте в обід перед овочевим пюре.
3
С 7-7,5 місяців давайте дитині м'ясний бульйон з добре протертим на м'ясорубці яловичим або курячим фаршем. Для приготування фаршу з сирого і вареного м'яса використовуйте різні м'ясорубки. Також почніть з невеликої кількості. Перша порція м'яса для дитини становить приблизно 5 г (1 ч.л.). До 8 місяців його збільшують до 30 г, а до року до 60-70 г. Крім яловичого і курячого м'яса дітям корисно давати протерту печінку. Вона є джерелом заліза і особливо показана малюкам з низьким гемоглобіном.
4
З 10 місяців фарш замініть фрикадельками. Давайте їх з овочевим пюре в обід. А до 12 місяцям вводите парові котлети. Готуйте їх з яєчним жовтком і також додавайте до овочевого пюре.
5
Таким чином, до року м'ясо в раціоні малюка має бути майже кожен день. І лише один-два дні на тиждень відводиться для рибної їжі (з 9-10 місяців), яка, як і м'ясо є джерелом білка. М'ясний бульйон покращує секрецію шлункового соку, тому обов'язково повинен бути в меню у дітей, особливо з поганим апетитом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9yiaqlNUGYc
Корисна порада
Ні в якому разі не вводьте в раціон малюка свинину, смажене м'ясо та ковбасні вироби. Ці продукти протипоказані дітям до 3-х років, оскільки не здатні перетравлюватися, і можуть викликати розлад травлення.
Оптимально допустимим віком для знайомства з м'ясними продуктами вважається 7 місяців. Прикорм вводиться, як і інша нова їжа, з 1/2 чайної ложки або і того менше, щоб не допустити розладу травлення. Пастообразное м'ясне пюре з індички або кролика ближче до року замінюється тефтелями, паровими котлетами, але кордону переходу від однієї страви до іншого досить умовні, як і час самого прикорму.
М'ясні продукти обов'язково повинні з'явитися в раціоні малюка, тому як саме м'ясної білок насичений практично всіма цінними амінокислотами, які у правильному співвідношенні. М'ясо допоможе заповнити недолік зростаючого організму у вітамінах групи B, причому В12 дитина зможе отримати тільки з м'яса. Важливо, що в м'ясі містяться всі макроелементи, а з 14 найнеобхідніших людині мікроелементів, в ньому присутні 10. А фосфор і залізо ще й в легкозасвоюваній формі. На відміну від фруктів і злаків, залізо з яких засвоюється лише на 2-3%, відсоток засвоюваності з м'яса може варіюватися в межах 17-30% залежно від сорту.

Оптимальний період для введення м'ясного прикорму

Немає єдиної дня і години для всіх дітей, коли їм слід починати давати той чи інший прикорм. Все залежить від стану дитини при народженні, інтенсивності його розвитку, смакових уподобань. Можливо, якщо малюк страждає алергією на молочні продукти, педіатр порекомендує більш раннє введення м'яса, виключивши яловичину і телятину, щоб не викликати перехресну негативну реакцію. Таке ж рішення може бути прийнято, якщо дитина народилася недоношеною або відстає в весе.Согласно рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я, м'ясний прикорм повинен з'явитися в меню малюка в проміжку 5,5-9 місяців, де 5,5 - це скоріше виняток. Оптимальним віком для м'ясного прикорму вважається 7-8 месяцев.Не варто поспішати і різко збільшувати кількість м'ясної їжі, навіть якщо давати її порекомендував лікар. По-перше, якщо дитина недавно почав отримувати другий прикорм: овочеве пюре або молочну кашу, то після їх введення повинен пройти хоча б місяць, а то й півтора. По-друге, в період проведення профілактичних щеплень, відразу після хвороби теж не рекомендується міняти раціон крихти. Краще відсунути дату м'ясного прикорму тижні на дві.

Які сорти м'яса і як давати дитині до року

Знайомство з м'ясним пюре починається з декількох грамів на кінчику чайної ложки. Їх можна дати окремо або змішати зі знайомим блюдом: овочевим пюре, кашею або навіть розбавити грудним молоком. Одним словом, з тим, що за смаком вже знайоме дитині. Збільшувати кількість з'їденого слід кожні 3 дні, уважно спостерігаючи за реакцією малюка. Якщо прикорм спричинив за собою порушення стільця, шкірної висипки, то можна норму збільшувати. Лише до року вона доводиться до 50-70 граммов.Промишленностью випускаються спеціальні дитячі пюре, в яких або присутній почасти, або становить основу м'ясо. Але приготувати м'ясне пюре цілком можна і в домашніх умовах. Для цього невелика кількість м'яса відварюється до готовності і подрібнюється до пастоподібного стану в блендере.Еслі дитина нормально сприймає грубу їжу, то можна обмежитися дворазовим подрібненням на м'ясорубці. Ближче до року вже досить провернути м'ясо 1 раз на м'ясорубці, після чого приготувати маляті котлетку на пару, тюфтельки або м'ясне суфле.В самому початку перевагу слід віддати білому м'ясу: індичка, курка, кролик. М'ясо індички і курки володіють самими повноцінними і легко засвоюються білки. Незважаючи на те що у кролика біле м'ясо, за кількістю заліза він складе конкуренцію говядіне.Мясо телятини хоча і більш ніжне, але давати його дітям до року слід з граничною обережністю. Незрілі білки в цьому м'ясі знаходяться в недостиглому стані, перебуваючи між білками коров'ячого молока та яловичини. Особливо це небезпечно для дітей-алергіків. Коли дитина вже розпробував м'ясо вищезазначених сортів, можна запропонувати і нежирну свинину, коніну.Самой останньої в цій черзі стоїть баранина, оскільки вона містить багато жирів. М'ясо водоплавної птиці корисно, але через високий вмісту ліпідів воно не для дитячого харчування. Що стосується печінки, то при всій її цінності до року вона дається лише за особливими показаннями.