Як лікувати загин жовчного міхура. Загин жовчного міхура лікування.

Загин жовчного міхура виникає при його повороті. В цьому випадку порушується відтік жовчі. Це явище називають дискінезією. Для лікування захворювання слід звернутися в поліклініку, а народні рецепти допоможуть вам відновити нормальну роботу жовчного міхура.
Вам знадобиться
  • М'ята, ромашка, шишки хмелю, валеріана, буркун, шипшина, кропива, червона горобина, пижмо, звіробій, безсмертник.
Інструкція
1
При проблемах з жовчним міхуром вам призначать лікування, підкріпити яке ви зможете за допомогою трав. Вам знадобляться збори лікарських рослин. Це: М'ята і ромашка - наполягати півгодини. Пити теплим по третині стакана.Шішкі хмелю і валеріана - заварювати на ніч у термосі. Приймати теплим по половині стакана.Доннік і шипшина - заварювати в термосі на ніч. Приймати гарячим по третині стакана.Крапіва і червона горобина - заварювати так само в термосі на ніч. Приймати гарячим по півсклянки. Кожен з них слід приймати впродовж одного місяця. Заварюйте збори по столовій ложці на 2 склянки окропу. Кожен з них приймайте за чверть години до їди.
2
Щоб прибрати больові відчуття, заваріть столову ложку пижма в половині літра окропу. Настоюйте в термосі протягом однієї години. Готовий настій пийте по половині стакана через півгодини після прийому їжі. Лікування триває 20 днів, після чого необхідно зробити десятиденну перерву. Після цього використовуйте точно так же звіробій. Курс необхідного лікування - 15 днів. І знову робіть перерву, на цей раз - 15 днів. Наступним використовуйте безсмертник. Заварювати і вживати так само, як попередні рослини. Пийте на протязі - 15 днів. Потім перерва на 10 днів. Подібне лікування повторіть 2-3 рази. Через гіркого смаку настоїв можете заїдати їх половиною чайної ложки меду.
3
Якщо ваш лікар дозволить, пийте гарячу мінеральну воду в кількості 100 мл. Робити це слід за чверть години до того, як ви будете приймати їжу. Лікування продовжуйте протягом місяця, а потім зробіть перерву на півроку.
4
Дуже хороший вплив на роботу жовчного міхура надає щоденне застосування хрону, гірчиці і часнику. Вживайте їх, поєднуючи з іншими продуктами впродовж півроку.
5
Якщо перебіг захворювання приймає важкий характер і консервативні методи лікування не дають результату, тоді можливо вам буде потрібно хірургічне втручання.
Зверніть увагу
Сутність цієї групи операцій полягає в позаділобковая підвішуванні або перегині шийки сечового міхура і сечовипускального каналу. Попередньо в сечовий міхур через сечівник вводять катетер Петцера для того, щоб при підтягуванні шийка сечового міхура випиналася через передню стінку піхви.
Корисна порада
Ця область також активно реагує болем на струс (наприклад, удар долонею). Частіше, ніж при запаленні уретри або сечового міхура, лихоманка має описаний вище гектический характер, а також частіше відзначається озноб. Вроджені вади (наприклад, роздвоєний сечовід, підковоподібна нирка, опущення нирки і загин сечоводу), що ведуть до сифона застою сечі вище загину сечоводу і в нирковій мисці
Перегин жовчного міхура є патологією, викликаної зміною форми цього органу. Захворювання може ніяк не виявлятися, проте в деяких випадках воно стає причиною порушень відтоку жовчі і інших проблем з травленням.

Причини появи вродженого перегину жовчного міхура

Уроджений перегин жовчного міхура з'являється внаслідок недорозвинення цього органу. Ця патологія може не проявлятися у новонародженого малюка. Однак при перекладі дитини з грудного молока на прикорм жовчний міхур починає витягуватися в розмірах. Це сприяє формуванню надмірно витягнутої форми органа, в ньому з'являються перетяжки, загини. При відсутності негативних ознак в даному випадку допомоги лікаря не потрібно.
Найчастіше ця аномалія виявляється випадково при виконанні УЗД органів черевної порожнини.
Проте в деяких випадках ця патологія може виражатися в порушенні травлення, з'являється дискомфорт, болі в правій підреберній області. Якщо вона значно виражена, порушення проявляються з перших днів життя дитини. У міру його дорослішання розвиваються різні порушення функції жовчовиділення.

Наслідки вродженого перегину жовчного міхура

Уроджений перегин жовчного міхура має певні наслідки, які проявляються через певний проміжок часу. Щоб їх мінімізувати, потрібно звернутися за допомогою до лікарів і виконувати їхні рекомендації. Дуже велику роль в даному випадку відіграє дієта і режим харчування. При природженому перегині жовчного міхура слід харчуватися дробно, невеликими порціями. Інтервал між прийомами їжі не повинен бути більше чотирьох годин. Не рекомендується після їди лягати або займатися фізичними вправами. З раціону слід виключити смажену і жирну їжу, спеції, продукти, що підвищують газоутворення, кава, шоколад, какао (у великих кількостях).
При перегині жовчного міхура небезпечним є переїдання після тривалого голодування.
Частими наслідками вродженого перегину є: утворення каменів в жовчному міхурі, хронічний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів. Ці хронічні захворювання з'являються через неправильне харчування і небажання слідувати порадам лікуючого лікаря. При запущеній патології або при перегині жовчного міхура в важкого ступеня можливий некроз стінки, її прорив. Через розриви і тріщини стінок жовч починає витікати в черевну порожнину. При цьому очеревина дратується і запалюється, подібний стан називають перитонітом. Це дуже серйозне ускладнення, яке вимагає негайного хірургічного втручання. Перитоніт часто призводить до смертельного результату, тому при появі гострого болю в животі потрібно якомога швидше звернутися за медичною допомогою.