Як прикрасити кімнату мішурою. Що можна зробити з мішури.

Кожен Новий рік одне й те саме - ялинка з іграшками у дощі і мішурі. Набридло? Підключіть фантазію і прикрасьте кімнату дійсно по-новому! Знімайте мішуру з ялинки і приступайте до декорування!
Вам знадобиться
 • 1. Мішура;
 • 2. Дощ;
 • 3. Серпантин;
 • 4. Електрична гірлянда;
 • 5. Тонка дріт;
 • 6. Ватман;
 • 7. Степлер;
 • 8. Скотч;
 • 9. Клей ПВА;
 • 10. Швейні булавки.
Інструкція
1
Прикрашаємо вікна. Прикріпіть мішуру по периметру віконного отвору або зробіть сіточку, яка закриє собою всі скло. Залишилося підсвітити все це пишність різнобарвною гірляндою (світлодіодна безпечніше), і святковий настрій вам гарантовано.
2
Прикрашаємо штори. В мішуру вставте тонкий дріт і сформуйте різні фігури - сніжинки, зірки, бантики, цифри наступаючого року. За допомогою швейних шпильок приколіть прикраси до штор. Якщо в будинку є маленька дитина, прикрепляйте мішуру вище.
3
Прикрашаємо дверні прорізи. Натягніть в дверному отворі мішуру (якщо вона недостатньо міцна, спочатку з'єднайте мішуру з ниткою, скручуючи їх разом). За допомогою скотча прикріпіть кілька стрічок мішури вертикально, щоб вийшла пухнаста штора. Мішуру можна чергувати з дощем і серпантином.
4
Прикрашаємо люстру. Прикріпіть до люстри 3 мішури, до кінців якої підвісьте ялинкові кулі або інші іграшки (наприклад, сніжинки). Можна зробити і так - три мішури з'єднайте нижніми кінцями і повісьте один крупний кулю.
5
Прикрашаємо стіни. З мішури можна зробити красиву гірлянду. Варіант 1 - скрутіть дві різні за кольором мішури (краще вибирати пишні), хвилеподібно прикріпіть вийшла гірлянду до шпалер під стелею, використовуючи шпильки. Варіант 2 - хвилями прикріпіть одну мішуру під стелею, внизу кожної хвилі повісьте кульку або іграшку невеликого розміру.
6
Прикрашаємо стіл. Візьміть ватман і згорніть його в конус (він може бути широкий і низький або вузький і високий). Закріпіть папір степлером. Далі до нижнього краю прикріпіть мішуру. Намотуйте мішуру до верхівки конуса, щоб вийшла ялинка. Щоб мішура краще трималася, попередньо намажте папір клеєм ПВА.
7
Прикрашаємо себе. Візьміть пишну мішуру (при необхідності скрутіть дві і закріпіть), яка підходить за кольором до вашого наряду. Вийде чудова накидка-боа. Веселого Нового року!
Знадобиться докласти не так уже й багато зусиль, щоб святкова атмосфера наповнила ваш будинок напередодні Нового року. Найголовніше - проявити фантазію і, підключивши домашніх (особливо це стосується дітей), зайнятися прикрасою будинку.
Вам знадобиться
 • - ватман;
 • - мішура;
 • - клей ПВА;
 • - ножиці;
 • - степлер;
 • - нитки;
 • - дріт.
Інструкція
1
Дверні прорізи можна прикрасити, натягнувши мішуру, з'єднану з ниткою, вертикально. Щоб вийшла гарна пухнаста штора, бажано чергувати мішуру з серпантином і дощиком.
2
Якщо в мішуру вставити тонкий дріт і сформувати фігурки у вигляді різних сніжинок, зірочок, бантиків або цифр наступаючого року, ними можна прикрасити штори. Візьміть кілька швейних шпильок і приколіть фігурки до фіранок. Не забувайте підвішувати мішуру вище, якщо в будинку є маленькі діти.
3
Щоб прикрасити стіни, знадобиться більш пишна мішура. Зробіть з неї гірлянди, скрутивши пару різних за кольором виробів, після чого прикріпіть їх хвилеподібно до шпалер під стелею за допомогою прозорого скотчу. Посередині кожної гірлянди можна підвісити кульку.
4
Люстра теж потребує прикрасі. Якщо вона на п'ять ріжків, прикріпіть одним кінцем кожну з гірлянд до ріжкам люстри, а вільні кінці гірлянд з'єднайте разом. Можна в місці з'єднання причепити невеликої блискучу кульку або сніжинку.
5
Для прикраси вікон скористайтеся радою зробити сіточку з мішури або прикріпіть її навколо віконного прорізу. Буде красиво, якщо ви придбаєте світлодіодну різнокольорову гірлянду і підсвітите вікно. Така краса сприятиме створенню святкового настрою.
6
У свято стіл можна використовувати як підставку для саморобної ялинки. Згорніть ватман в конус, він може бути всілякої висоти і ширини. Закріпіть його степлером. За допомогою булавочек прикріпіть мішуру до основи конуса. Потім постарайтеся намотати її до верхівки конуса. Щоб мішура не опало, заздалегідь намажте заготовку клеєм ПВА.
7
Прикрасити можна і картинки або фотографії, що висять на стінах. Візьміть кілька тонких шпильок і прикріпіть мішуру контрастного кольору навколо рамочки з фотографією або картини. Якщо у вас є спеціальний гель, побризкати на мішуру, вийде ефект інею.
8
Залучіть дітей до створення гірлянд з мішури. Нехай вони вирізають картинки зі старих листівок або журналів і за допомогою скотча прикріплюють їх до гірляндам. Їх можна повісити на книжкову полицю або буфет.