Як об'єднати комп'ютери в мережу. об'єднати два комп'ютери в мережу.

Об'єднання комп'ютерів у мережу може вирішити завдання постійного доступу до загальних файлів, дозволяє спільно підключатися до інтернету, запускати ігри по мережі і відкриває багато інших можливостей. З'єднання в мережу не вимагає великих фінансових витрат і для цього не потрібна допомога висококваліфікованих фахівців.
Вам знадобиться
  • Для створення мережі потрібно кабель UTP ("Вита пара"), свіч ("Switch"), коннектори RJ-45, пристрій для обтиску конекторів.
Інструкція
1
Оберіть місце для установки свіча. Зверніть увагу, що до нього буде йти кабель від кожного комп'ютера, тому зручно розмістити його де-небудь в центрі майбутньої мережі. Прокладіть кабелі від комп'ютерів до свічу. Залиште трохи (близько півметра) запасу кабелів біля комп'ютерів на випадок, якщо буде потрібно трохи посунути системний блок.
2
Обріжте півтора-два сантиметри ізоляції на основному кабелі. Зачищати маленькі кольорові дроти не потрібно! Розташуйте маленькі дроти за кольорами в наступному порядку: «БО, О, БЗ, С, БС, С, БК, К». Де «О» означає помаранчевий колір, «С» - синій, «К» - коричневий. Буква «Б» означає, що це білий кабель з смужками кольору другої літери. Надіньте коннектор на кабель. Слідкуйте за тим, щоб кожен проводок потрапив в свою направляючу коннектора! Вставте конектор з кабелем в обтискний пристрій і міцно стисніть його. Повторіть операцію для всіх кінців кабелю.
3
З'єднайте свич з усіма комп'ютерами. Лампочки, загорающиеся на свіч при включенні комп'ютерів, кажуть про встановлення зв'язку. Якщо при приєднанні якого або комп'ютера не спалахує лапочка на свіч, необхідно обрізати конектори і повторно встановити інші.
4
Тепер необхідно налаштувати систему для загальної мережі. Відкрийте "Панель управління" і виберіть пункт "Мережеві підключення". У вікні, правою кнопкою клацніть на ярлику "Підключення по локальній мережі". Відкрийте властивості підключення. У списку використовуваних компонентів виберіть подвійним клацанням "Підключення по локальній мережі". Призначте всім комп'ютерам маску мережі "255. 255.255.0". IP-адреси слід призначати як "192.168.1.1", "192.168.1.2", "192.168.1.3" і так далі для всіх комп'ютерів сеті.Назначьте одну загальну робочу групу для всіх комп'ютерів. Відкрийте панель управління і запустите ярлик "Система". На вкладці "Ім'я комп'ютера" задайте імена комп'ютерам і призначте всім одну групу, наприклад, "workgroup".