Як підключити цифрову камеру. Як камери підключати до комп'ютера і дивитися.

Знімки, зроблені цифровим фотоапаратом, необхідно для подальшого зберігання та обробки перенести в комп'ютер. Зробити це можна різними способами, залежно від моделі апарата.
Інструкція
1
Дуже багато цифрові фотокамери визначаються комп'ютером як змінне пристрій зберігання. Підключити такий апарат до комп'ютера дуже просто. Приєднаєте до апарату кабель, а сам кабель, в свою чергу, підключіть до комп'ютера в роз'єм USB. Далі скопіюйте з нього файли на жорсткий диск машини таким же чином, як якщо б це була звичайна флешка. Такі фотоапарати сумісні як з Linux, так і з Windows.
2
Інші фотоапарати, яких сьогодні випускається все менше і менше, використовують протокол PTP. Таку камеру підключіть до комп'ютера тим же способом. Але як знімний диск вона не визначитися. Щоб витягти з неї зроблені знімки, запустіть в Linux програму digiKam, а в Windows - той програмний пакет, який поставляється разом з камерою.
3
Спробуйте знайти в меню камери пункт, що дозволяє перемикати режими передачі даних. Деякі моделі можуть працювати як в режимі "mass storage" (саме в ньому апарат визначається як знімний диск), так і в режимі PTP - досить вибрати відповідний режим.
4
Трапляється, що не допомагає жоден із зазначених вище способів. У цьому разі, не підключайте камеру до комп'ютера. Вимкніть її живлення, зніміть карту пам'яті, після чого переставте її в кардрідер. Кардрідер підключіть до комп'ютера і працюйте з ним як з флешкою.
5
Можливо, вам невідомий той факт, що цифрову камеру можна підключити не тільки до комп'ютера, але і до DVD-плеєра, і навіть до телевізора. Плеєр знадобиться такий, у якого є роз'єм USB або слот для карти пам'яті. До USB-роз'єму камеру можна підключити лише в тому випадку, якщо вона визначається як флешка. Карту пам'яті до плеєра можна підключити як через кардрідер, так і через слот для неї, за наявності такого. Нарешті, для підключення фотоапарата до телевізора використовуйте аналоговий кабель, наявний у неї в комплекті. З його допомогою підключіть апарат до низькочастотного композитний відеовхід телевізора.
Подорожуючи по різних містах і країнах, багато хто бере з собою не тільки фотоапарати, але й цифрові відеокамери. Вони відрізняються від аналогових наявністю спеціального блоку, який дозволяє зберігати на комп'ютері відзняте відео у відмінній якості. Для цього застосовуються спеціальні «плати захоплення», які працюють через порт IEEE1394.
Вам знадобиться
  • - кабель USB;
  • - кабель IEEE1394;
  • - плата FireWire.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер програмне забезпечення для цифрової відеокамери miniDV, яка записує відео на плівкову касету. Зазвичай воно йде в комплекті на диску. Але його також можна завантажити і в інтернеті. Візьміть кабель USB, з одного боку якого буде стандартний роз'єм, а з іншого міні-USB. Підключіть перший до комп'ютера, а другий в гніздо «Access» на цифровій відеокамері. Вимикати і те, і інше не потрібно. Встановіть перемикач на відеокамері у положення «Camera» або подібне. Даний режим і порт USB дозволяють використовувати відеокамеру як web-камеру, також через нього можна робити фотознімки. Якість відео та фото залежить від матриці пристрою.
2
Встановіть перемикач на цифровій відеокамері в положення «Video», тобто переведіть її в режим відеомагнітофона. Так як швидкість передачі даного порту USB не велика, всього 4 Мбіт/сек, то з його допомогою можна зберегти на комп'ютері зняте відео в хорошій якості. Для цього застосовується інше обладнання. Але для передачі його по електронній пошті цілком підходить. Відеофайли зберігаються у форматі .wmv.
3
Встановіть в комп'ютер плату FireWire (IEEE1394), якщо вона не інтегрована в материнську плату. Для цього вимкніть ПК і вставте її в роз'єм. Після включення комп'ютера система сама встановить її. Візьміть кабель з 4-ма або 6-й роз'ємами залежно від устаткування. Вимкніть камеру. Підключіть один кінець до плати IEEE1394, а другий - до цифрової відеокамери в роз'єм «DV». Швидкість передачі даних через цей порт становить не менше 400 Мбіт/сек, тому він дозволяє зберігати файли у відмінній якості у форматі .avi, хоча для цього знадобитися мати багато вільного простору на жорсткому диску. Одна хвилина відео буде становити 172 МБ. Після цього спеціальними програмами можна стиснути його до прийнятного розміру.