Як зробити рекламний щит.

Бігборди або рекламні щити великого розміру привертають погляди водіїв автомобілів та їх пасажирів, проїжджаючих мимо. Вони розміщуються на перетині вулиць, біля світлофорів і особливо тих місць, де спостерігається найбільший трафік. Як же створити рекламний щит правильно?
Вам знадобиться
  • - Рекламний щит;
  • - банер з рекламою.
Інструкція
1
Визначте основні параметри вашого бігборду: кількість його сторін, їх розташування, розміри рекламного поля, основну конструкцію щита. Наприклад, зазвичай великий рекламний щит володіє двома сторонами, А - назустріч руху і Б - проти нього. Уже від цього може залежати ефективність реклами та її вартість. Розташована з боку А реклама бігборду оцінюватиметься дорожче, оскільки реклама на протилежній стороні заважає водіям фокусувати їх увагу на дорозі.
2
Подумайте, як реклама на бігборді представлятиме вашу компанію або пропоновані послуги. Реклама повинна бути такою, що запам'ятовується, з вираженою чітко ідеєю, впливати на підсвідомість глядача, так як час контакту з ним може протікати всього кілька секунд. Все це і визначає особливості розробки дизайну вашого рекламного щита.
3
Виділіть основні цілі реклами. Першорядною з них буде первинне залучення уваги глядачів. Наступною метою - вже її повторне нагадування. Далі основним завданням рекламного щита стане спонукання потенційних покупців до дії, тобто до здійснення покупки. І, нарешті, останнє, що повинен робити бігборд, це підтримувати товарообіг на досягнутому рівні. Оскільки тривалість контакту споживачів з рекламою на щита невелика, то бігборд потрібно створювати впізнаваним і не перевантажувати інформацією. Тому, поставтеся дуже серйозно до виготовлення оригінального макета.
4
Розпочніть друку реклами. Її здійснюють на банері (банерній тканині) щільністю до 570мкм на випадок того, якщо рекламна компанія планує повторну акцію в майбутньому. Оптимальною друк на паперовій основі стає тільки в сухі пори року і тривалість проведення рекламної акції повинна складати не більше місяця.