Як навчитися рухатися красиво. Як навчитися швидко і красиво рухатися.

Під умінням красиво рухатися варто розуміти саме ходу. Ви, напевно, помічали, що вона у всіх різна. Щоб навчитися витончено ходити, потрібно дотримуватися деякі принципи постановки ходи і виконувати спеціальні вправи.
Вам знадобиться
  • - Зручне взуття;
  • - носовичок/шматок тканини;
  • - книга;
  • - підставка.
Інструкція
1
Ставте стопу прямо, намагаючись не вивертати пальців назовні. Це потрібно для формування красивої і правильної ходи. Спочатку торкніться п'ятою землі і підніміть трохи при цьому пальці ніг. Ідіть середнім кроком, що не швидким і не гуліверські, а тим, який вам дозволяє зробити ваш зріст. Все навантаження переміщення на себе беруть стегна, які забезпечують нерухомість і легкість гомілки. Під час ходьби вони рухаються вгору вниз незначно. Піднімайте стегно в той момент, коли минете опорну ногу і торкаєтеся п'ятою землі.
2
свесьте вільно руки при ходьбі, але ніяк не вторьте свого кроку, інакше це буде щось на зразок солдатського кроку по плацу в День Перемоги. Також не розмахуйте широко руками, так як з боку це виглядає досить негарно.
3
Виконайте ряд вправ. Перше полягає в наступному. Візьміть стілець і встаньте прямо. Направте шкарпетки ніг вперед, взявшись за спинку стільця. Повільно підніміться на шкарпетки і замріть на 1-2 хвилини. Після перенесіть всю вагу корпусу на зовнішню сторону ноги. Опустіться і повторіть цей рух ще кілька разів.
4
Візьміть носову хустку або будь-який інший шматок матеріалу. Сядьте на підлогу і обіпріться ногами. Постарайтеся захопити пальцями ніг свою носову хустку або іншу тканину. Наведіть його, намагаючись не відривати п'яти від підлоги, до тих пір, поки пальці не доторкнутися один до одного. Виконайте цю вправу 6 разів.
5
Візьміть товсту книгу і покладіть її на підлогу. Поставте ноги так, щоб внутрішня частина ступні спиралася на книгу, а зовнішня залишалася на підлозі. Плавно підніміться і опустіться таким же чином. Зробіть теж 6 повторень.
6
Намагайтеся зробити свою ходу легкою. У ній є дуже важливе мить, коли корпус ніби ширяє в повітрі пару секунд, і ступні потім плавно приземляються. Слідкуйте за тим, щоб у вашому випадку було те ж саме. І пам'ятайте, що у важкій ході одна ступня тільки відривається від землі, а друга вже лягати на неї.
Зверніть увагу
На сталість виконання вправ. Також намагайтеся завжди тримати спину прямо і виправляти її, як тільки ви почнете сутулитися.
Корисна порада
Уміння красиво пересуватися залежить багато в чому від позитивного внутрішнього настрою.