Як зробити слайди з музикою. Як зробити презентацію з фотографій з музикою.

Давайте уявимо таку ситуацію: весілля, безліч гостей, пишне свято, яке хотілося б увічнити. Природно зроблено багато фотографій, половина з них - вдалі, половина ні. І ось через деякий час ви берете в руки фотоальбом і починаєте бідно перегортати сторінку за сторінкою. Ну що за задоволення від цього? Це нудно, сіро й не цікаво! А ось піти в ногу з часом і зробити слайд-шоу з музикою - це вже більш свіжа ідея.
Вам знадобиться
  • Програма Sony Vegas
Інструкція
1
Для початку варто вибрати ті фотографії, які вийшли краще всього і найбільш повно відображають всі позитивні емоції, які були випробувані в цей день. Не рекомендується брати занадто багато фотографій. Слайд-шоу не варто розтягувати на півтори години. Стільки часу мало хто зможе витримати. Трьох хвилин буде достатньо. Це приблизно близько 40 фотографій при обліку, що перемінятися вони будуть через кожні п'ять секунд.
2
Другим кроком ми вибираємо музику. Краще вибрати кілька композицій, різних за ритмом і змістом. Адже для деяких фрагментів потрібна швидка і позитивна мелодія, а для інших - повільна і лірична.
3
Програма Sony Vegas підходить як для редагування відео, так і для створення слайд-шоу з накладенням звукової доріжки. В принципі теж саме можна зробити в базовій програмі вашої операційної системи. Вона називається Windows Move Makers. Однак Sony Vegas працює більш якісно і красиво. Знаходимо в Sony Vegas доріжку для редагування відео. Поміщаємо туди наші фотографії. Відстежуємо, щоб інтервал переходу становив не більше п'яти секунд. Потім переходимо до редагування саунд-треку. Тут доведеться підганяти мелодію під тему фотографій, як було описано вище. Зберігаємо відеофайл у форматі * AVI або будь-якому іншому зручному для вас відео форматі - і справу зроблено.
Зверніть увагу
Можна між зміною фотографій робити різні переходи. Не проста перетікання однієї картинки в іншу, а використовувати різноманітні запропоновані варіанти.
Нерідко у нас залишається безліч фотографій з якої-небудь події - дня народження, ділового заходу або зустрічі. Необов'язково, щоб це було якесь короткотермінове захід - ми можемо захотіти зробити особливими спогади і про час, проведений в якомусь особливому місці. В цьому випадку найкращим варіантом буде створити слайдшоу з фотографій з музикою , підібраною під настрій, які повинні викликати фотографії.
Інструкція
1
В першу чергу, збудуйте фотографії в хронологічному порядку, відповідно до того порядку, в якому ви хочете щоб вони були. Намагайтеся не допускати появи невдалих кадрів, черговість картинок має бути настільки логічна і послідовна, наскільки можливо.
2
Приблизно розрахуйте тривалість слайдшоу в залежності від того, скільки ви хочете щоб воно тривало. Візьміть час, який ви хочете щоб було відведено на кожну фотографію, і помножте його на кількість вибраних фото. Підберіть музику, виходячи з тривалості слайдшоу, підготуйте треки і розрахуйте, чи вистачить вам часу на перегляд всіх фото. Найкраще звести треки в один, використовуючи затухання, в програмі Adobe Audition.
3
Для того щоб створити слайдшоу з підготовленого матеріалу, використовуйте програму Microsoft Movie Maker. Запустіть програму і додайте на розкадрування фотографії, які ви вибрали, після чого додайте в тимчасову лінію зведені треки в якості аудіо доріжки. Після цього виберіть тривалість показу кожної фотографії і ефекти, за допомогою яких вони будуть змінюватися. Далі збережіть фільм.