Як укласти волосся до плечей. способи укладання волосся до плечей.

Волосся до плечей або середньої довжини носить більшість дівчат. Тому питання про те, як їх укласти є досить актуальним. За допомогою правильного укладання можна додати собі романтичний стиль або ділової. Але при цьому слід знати, як це правильно зробити.
Інструкція
1
Для початку помийте ваше волосся і висушіть феном або рушником. Запам'ятайте, що найкраще укладання тримається саме на чистих волоссі.
2
Найбільш популярними серед любительок середньої довжини волосся є стрижки «каре» або «паж». Укласти їх нескладно. Розділіть волосся, на середній проділ попередньо обробивши мусом або гелем для укладання. Візьміть круглу товсту щітку і розчісуйте волосся, підвертаючи їх всередину.
3
Пасма вологих волосся обробіть пінкою і накрутіть на бігуді середнього розміру. Накручуйте в напрямку спереду назад. Після просушування волосся також зачешіте, тому підправляючи руками. Закріпіть зачіску лаком.
4
Якщо ви досить молоді, то використовуйте укладку, яка додасть вам кілька легковажний вигляд. Пасма волосся змочіть гелем і, використовуючи фен і тонку круглу щітку, накручуйте кінчики пасом у напрямку назовні. Зафіксуйте укладання лаком.
5
Для того щоб домогтися пишності волосся використовуйте, великі термобігуді. Особливо добре буде виглядати ця укладка, якщо стрижка є багаторівневою.
6
Зробіть гладку укладання в силі «ретро». На вологе волосся нанесіть трохи гелю і зачешіть волосся назад. Після цього з передніх волосся за допомогою круглої щітки і фена зробіть хвилі кінчиками всередину. Зафіксуйте укладання лаком.
7
Зробіть молодіжну укладку. Зберіть волосся в пучок і закріпіть на потилиці, використовуючи шпильку. На кінчики волосся нанесіть трохи гелю для укладання й розпушити їх. Сбризнете для стійкості лаком.
8
Розділіть волосся переднім проділом і з боків зробіть два хвоста за допомогою гумок. Потім сховайте гумки, обернувши їх волоссям. Передні пасма волосся при виконанні зачіски повинні залишитися вільними. Закріпіть укладку лаком сильної фіксації.
9
Задні пасма волосся підніміть вгору і поверніть черепашкою. На передню частину волосся нанесіть гель і завийте на бігуді. Висушіть волосся і зніміть бігуді, намагаючись не пошкодити прядки. Сбризнете зачіску лаком.Учтіте, все залежить тільки від вашої фантазії. Середня довжина волосся зручна як раз тим, що при необхідності можна створити практично будь-яку укладку.