Як шити атлас. зшити плаття з атласу своїми руками.

Атлас - фабричний матеріал, який використовують для виробництва блискучою, гладкою і тонкої тканини. З неї вже роблять весільні сукні або постільну білизну. Через те, що дану тканину легко порвати, важливо виконувати рекомендації з пошиття речей з атласу.
Вам знадобиться
  • - Атласовим тканину;
  • - спиці;
  • - нитки;
  • - папір;
  • - стіл;
  • - крейда/ручка.
Інструкція
1
Виберіть відповідний вид атласу для вашої роботи, оскільки даний матеріал має різні характеристики і рівень якості. Якщо ви тільки починаєте, то вам підійде ацетатний атлас, оскільки він досить дешево коштує і служить відмінним матеріалом для навчання пошиття. Але якщо вам потрібно проробити більш серйозну роботу, як, наприклад, весільна сукня, то вам буде необхідний більш дорогий вид цієї тканини, а саме атлас з поліестеру або шовку. Це найкращий матеріал для пошиття такого роду речей.
2
Оберіть зі світлої або тьмяною боку тканини, ту, яку ви хочете бачити в правій частині або ж - буде на видною стороні. Далі зробіть всі виміри за допомогою крейди кравця або гелевою ручки на перевертнів стороні тканини, оскільки дуже складно повністю вимити сліди від маркувань з поверхні атласу.
3
Витягніть вашу тканину і прикріпіть її на паперову поверхню для того, щоб ви змогли працювати зі слизьким матеріалом. Робіть все можливе, щоб тримати краю тканини відповідно до краями столу. Також переконайтеся, що ви не притискаєтеся на трохи навислу тканину, так як складки з Атласовим тканини надзвичайно важко (а іноді й неможливо) буде прибрати.
4
Використовуйте муслінові тканину або іншу в якості заміни для отримання точних розмірів одягу. Це потрібно для того, щоб вам не довелося вносити зміни в заготовлену Атласовим тканина, яка швидко забруднюється. Під час шиття, йдіть спицями по швах і подолу тканини, щоб не образити поверхню атласу швейними інструментами, сліди від яких будуть дуже помітні на блискучій поверхні виробу.
5
Зробіть відбиток швів після зшивання, щоб об'єднати стяжки. Після прожміте і відкриті шви. В обох випадках використовуйте техніку прожіма, яку ви використовували при заготівлі атласу. Це потрібно для того, щоб не пошкодити вже готовий виріб, з яким ви працюєте.
Зверніть увагу
Звертайтеся з Атласовим тканиною дуже акуратно.
Корисна порада
Порадьте в ательє, яку вид Атласовим тканини вам краще використовувати для пошиття тієї чи іншої речі.