Як запустити Windows через BIOS. Як запустити вінду через біос 1.34.

За умови нормальної роботи персонального комп'ютера операційна система Windows запускається автоматично після його включення. Проте в деяких випадках цього не відбувається, наприклад, коли Windows з тих чи інших причин перестає нормально функціонувати або неправильні настройки BIOS. У таких випадках для запуску Windows виникає необхідність увійти в BIOS.
Інструкція
1
BIOS (Basic Input-Output System - базова система введення-виведення) - це невелика програма-посередник між комплектуючими (фізичними деталями) персонального комп'ютера і операційною системою. BIOS вбудована в материнську плату компьютера.Основная можливість увійти в BIOS існує у користувача, як правило, тільки в один короткий момент - протягом декількох секунд після включення комп'ютера, коли комп'ютер завантажується. На екрані монітора (зазвичай внизу) в цей момент з'являється напис: ": BIOS Setup", "Press DEL to enter setup" або схожа.
2
Для входу в BIOS в більшості випадків необхідно в зазначений момент натиснути на клавіатурі кнопку Delete (Del). В окремих випадках замість клавіші Delete потрібно в цей момент натиснути клавішу Esc, Ins або F2, рідше - F1 або F10. Зустрічаються і версії BIOS, для входу в які необхідно натиснути дві-три різні клавіші одночасно. Зазвичай на екрані монітора в вищеописаний момент завантаження комп'ютера вказано, які саме клавіші необхідно натискати для входу в BIOS.
3
Після входу в BIOS необхідно за допомогою розташованих на клавіатурі кнопок зі стрілками вибрати розділ «Завантаження» ("Boot") і натиснути клавішу Enter. Потім потрібно, аналогічним чином, вибрати підрозділ «Розширені настройки» ("Advanced BIOS Features") і далі - «Послідовність завантаження» ("Boot device Priority", "Boot device Select", "Boot Sequence" або схожу назву).
4
Подальші дії користувача залежать від причини, по якій система Windows не запускається: Якщо причина в тому, що комп'ютер намагається завантажити Windows не з жорсткого диска, де вона встановлена, то необхідно в пункті «Перше завантажувальний пристрій» ("First Boot Device ") вказати« Жорсткий диск »(" HDD "," IDE "," Hard Drive "). Якщо причина в тому, що операційна система пошкоджена або працює неправильно, то необхідно вставити інсталяційний диск Windows в дисковод комп'ютера і в пункті «Перше завантажувальний пристрій» вказати "CD/DVD-ROM" .Після цього необхідно вибрати дію «Зберегти налаштування і вийти» ("Save and Exit Setup"), або спочатку натиснути на клавіатурі кнопку Esc, потім вибрати меню «Вихід» ("Exit") і далі «Зберегти налаштування і вийти» .В першому випадку при наступному ж включенні комп'ютера операційна система завантажиться. У другому випадку при включенні комп'ютера запуститься інсталяційний диск Windows, і для пошуку та виправлення помилок в операційній системі буде потрібно слідувати інструкціям, які будуть з'являтися на екрані монітора.