Як навчити дитину малювати дерева.

Діти люблять малювати, це дозволяє їм висловити свої почуття та емоції. До того ж малювання корисно тим, що розвиває просторове мислення, особливо при зображенні пейзаж, який неможливо уявити без дерев.
Інструкція
1
Якщо ви малюєте березу, начините зі стебла. Він у берези досить тонкий. Намалюйте дві вертикальні лінії. Внизу відстань між ними буде більше, а догори звужуватися. Гілочки берези дивляться вгору. Від стовбура дерева намалюйте кілька трикутників, а від кожного трикутника ще трикутники тонше.
2
Розфарбуйте стовбур і гілки. Для цього візьміть чорну фарбу і проведіть по начерку тонкі лінії, а потім на стовбурі намалюйте невеликі чорні горизонтальні смужки, які бувають у беріз на корі. Щоб у вас вийшли правдоподібні листя, візьміть тонку кисть з грубим ворсом і декілька відтінків зеленої фарби. Починайте хаотично ставити цятки поверх гілок. Спочатку візьміть світлий тон, потім потаємні і завершите декількома точками самого темного кольору.
3
Якщо ви малюєте дуб, також почніть зі стовбура. Він у дуба товстий і масивний. Намалюйте дві майже паралельні лінії з великою відстанню один між одним. По стовбуру намалюйте кілька кривих вертикальних переривчастих ліній. Це покаже нерівність кори дуба. Донизу стовбур трохи розширюється, йдучи в землю. Можете зобразити кілька відростків коренів, як ніби вони пробилися крізь ґрунт.
4
Не старайтесь занадто промальовувати гілки дуба. У нього дуже густа крона, щоб вони були дуже помітні. Намітьте підстави гілок трикутниками. Розфарбуйте стовбур і гілки коричневою фарбою, потім додайте в неї трохи чорної і тонким пензлем прорисуйте нерівності кори і контури гілок. Візьміть темно-зелену фарбу і намалюйте велику кулю листя. Потім тонким пензлем, акуратно проводите на ньому тонкі хвилясті лінії, щоб виходили "кучеряві" листочки, як у дуба.
5
Якщо ви малюєте ялинку, згадайте, що схематично її можна зобразити у вигляді декількох трикутників на стовбурі. Стовбур у ялинки рівний по всій довжині. Намалюйте його двома паралельними лініями, простір між якими зафарбуйте темно-коричневою фарбою.
6
Гілки можна намалювати у вигляді трикутників з округленими кінцями. Намагайтеся робити їх більше, щоб вони заходили одна на іншу, тоді ваша ялинка буде пишною. Розфарбуйте хвою зеленою фарбою. По краю гілок пройдіться більш темним кольором, щоб надати їм об'єму.