Як заклеїти шубу. Як відремонтувати шубу.

Хороша шуба не тільки дорога, але й довговічна. Проходити в ній можна далеко не одну зиму. Неприємно, коли улюблений зимовий наряд починає рватися. У цьому випадку необов'язково звертатися в ательє - з завданням можна впоратися і самостійно.
Вам знадобиться
  • - клей "Момент";
  • - нитки;
  • - голка;
  • - бинт.
Інструкція
1
Якщо шуба порвалася по шву, то страшного нічого немає - досить акуратно, але надійно, зашити це місце. Інша справа, якщо почали рватися шкурки. У цьому випадку їх доведеться ще й заклеювати. Приготуйте нитки і голку. Остання повинна бути досить тонкою, так як робота належить обережна. Тепер стягніть краю розриву шуби і зашейте їх. Робити це необхідно максимально акуратно, щоб розрив не збільшився. Також важливо стежити за тим, щоб не сталося ніякого перекосу, інакше це може відбитися на зовнішньому вигляді речі.
2
Підготуйте для роботи клей. Краще всього використовувати найпростіший «Момент». Саме він найбільше підходить для заклеювання шуби. Не використовуйте для цього «Супер Момент» і схожі типи клеїв, так як вони здатні остаточно занапастити річ, зробивши підкладку хутра грубою. Після цього відновити її колишній стан буде вже неможливо.
3
Візьміть звичайний медичний бинт і покладіть його на те місце, де ви тільки що проводили зашивання. Накладайте матеріал із запасом, щоб він повністю перекрив накладені шви. Добре промажте бинт «Моментом». Також рекомендується несильно втирати клей, щоб разом з бинтом просочилися і шкурки. Це дозволить їм краще схопитися один з одним.
4
Робота по заклеювання шуби закінчена. Тепер залишилося дочекатися лише того моменту, коли клей повністю висохне. Якщо ви сумлінно поставилися до справи, то результатом залишитеся задоволені.
Корисна порада
Якщо шуба знаходиться на гарантії, то, звичайно, краще відразу віднести її назад в магазин. За неякісний товар вам зобов'язані повернути гроші, надати аналогічний товар або здійснити гарантійний ремонт. Якщо ви вирішите ремонтувати шубу самостійно, то пам'ятайте, що ви робите це на свій страх і ризик. Про гарантії в цьому випадку можна буде забути.
Буває так, що майже зовсім нова шуба в самій середині зими виявляється пошкодженою і вимагає термінового ремонту. Чи можна відновити колишній вигляд пухнастою красуні без звернення до фахівців?
Інструкція
1
Якщо шуба порвалася, зовсім необов'язково звертатися в майстерню. Ремонт коштуватиме досить дорого, в той час як можна спробувати обійтися своїми силами. Якщо шуба на гарантії, то негайно зверніться в магазин, в якому ви її придбали. При цьому візьміть з собою гарантійний талон і касовий чек, що підтверджує здійснення покупки. Якщо у проблемі винна фірма-виробник, хутряний виріб зобов'язані відремонтувати безкоштовно, в крайньому випадку ремонт все одно буде коштувати набагато дешевше.
2
Якщо доведеться справлятися з проблемою самостійно, для початку визначте розмір пошкоджень. Буває, що шуба просто розходиться по шву, гірше, якщо через неякісну вичинки починає розходитися сама шкура.
3
Акуратно розпоріть по шву підкладку. Потім це місце можна легко буде зашити голкою або за допомогою швейної машинки, але саме таким чином можна отримати доступ до місця пошкодження.
4
Якщо просто порвалися або розпустилися нитки, тобто порив торкнувся тільки шов, акуратно зашейте місце пориву голкою і ниткою через край, намагаючись заправляти хутро назовні. Потім зашейте підкладку, і ремонт закінчений.
5
Якщо ж пошкоджена сама шкура, то її доведеться склеїти. Для цього візьміть звичайний клей «Момент» (ні в якому разі не «Супермомент», інакше річ буде безповоротно зіпсована), акуратно скріпіть ниткою і голкою місце пориву, стежачи, щоб не було перекосів.
6
Накладіть на ушкоджене місце бинт, злегка змащений клеєм. Клей повинен просочити шкуру і бинт, тому його потрібно злегка втерти в місце розриву.
7
Зачекайте, поки клей висохне. Ремонт закінчений. Після виконаних операцій, якщо все зроблено правильно, місце пошкодження буде абсолютно непомітно, і відремонтована річ зможе прослужити ще чимало років.