Як дивитися відео на iPhone в інтернеті. Як переглядати відео на iphone з інтернету.

Дивитися відео на iPhone в інтернеті можна за допомогою спеціалізованих програм, доступних для скачування в магазині додатків App Store. Проведення операції jailbreak дозволяє збільшити функціональність пристрою і додає безліч опцій, недоступних без цього процесу. Розглянемо деякі з безкоштовних програм, призначених для перегляду онлайн відео, легально розповсюджуваних App Store.
Інструкція
1
Встановіть бажану програму для перегляду відео в інтернеті простим натисканням на кнопку Free в магазині додатків Appstore.
2
Використовуйте встановлений додаток YouTube для перегляду найбільш популярних роликів з усього світу. Величезний архів YouTube дозволяє вибрати будь-які теми і формати - від спортивних рекордів до повнометражних фільмів. Створіть власну колекцію «Вибране» для можливості миттєвого вибору улюбленого контенту.
3
Використовуйте пошук додатки Truveo для пошуку потрібного відео в різних новинних і спортивних каналах. Програма, представлена America OnLine, використовується більш ніж мільйоном чоловік щодня для отримання найсвіжішої і різноманітною відеоінформації.
4
Використовуйте додаток AppVee для попереднього перегляду відео-оглядів та навчальних курсів по більшості представлених в App Store програм. Програма може використовуватися як на iPhone, так і на настільному комп'ютері.
5
Використовуйте додаток Howcast для отримання найновіших інструкцій з розряду how to. Теми подібних освітніх відеоматеріалів нічим не обмежені, а користувальницькі огляди досить великі. Все це дозволило додатком Howcast зайняти одне з лідируючих місць у списку розповсюджувачів інструкцій «зроби сам».
6
Використовуйте додаток Weather Channel для швидкого перегляду карти погоди і текстових прогнозів. Відео-прогнози погоди і останні новини давно принесли популярність цьому відео-сервісу.
7
Використовуйте додаток WorldView для підключення більш ніж до 6000 веб-камер по всьому світу в реальному часі. Пошук потрібної камери проводиться за параметрами New («Новий»), Recent («За останній час») і Popular («Популярно»).
8
Використовуйте додаток Fox Sports, надаване Fox Sports Interactive Media для перегляду інформації про найважливіші спортивні події у світі та перегляду Top 5 спортивних кліпів.
9
Використовуйте додаток MLB для перегляду останніх новин та коментарів подій американського сезону ігор бейсбольної ліги.
10
Використовуйте додаток IGN для одержання списків оглядів відео-ігор. Налаштуйте програму на пошук потрібних ігрових платформ і отримаєте доступ до нових анонсів і останнім хітам.
11
Використовуйте додаток Style.com для отримання останніх новин зі світу моди. Надається можливість перегляду кліпів, знятих безпосередньо біля подіуму на показах мод.
12
Використовуйте додаток vSNAX Videos для перегляду відео-роликів, що мають відношення до культурного життя світових центрів у високому дозволі.
13
Використовуйте додаток Joost, що не уступає по функціональності YouTube, для перегляду кліпів самого різного змісту.
Корисна порада
Skyfire Web Browser (платне додаток) дозволяє здійснювати перегляд flash-роликів в онлайн.