Як включити web-камеру в Windows 7. Як використовувати web камеру на windows 7.

Інтернет дарує людині широкі можливості для спілкування. Якщо не так давно найпопулярнішими способами спілкування через інтернет були всілякі чати, листування за допомогою електронної пошти та ін., То в даний час все більшої популярності набуває технологія Skype, що дозволяє не тільки спілкуватися з опонентом безпосередньо, але і бачити його. Для спілкування за допомогою Skype досить встановити Skype-програму і включити web-камеру. Нижче буде розглянуто, як включити веб-камеру на прикладі ОС Windows 7.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows 7;
  • - веб-камера.
Інструкція
1
У комплекті до будь-якої моделі веб-камери повинен бути диск з додатковим програмним забезпеченням. На цьому диску знаходяться драйвера на веб-камеру. Підключіть пристрій до комп'ютера і встановіть драйвера. Також на диску з драйверами є програма, за допомогою якої можна управляти вже підключеної до комп'ютера веб-камерою. Після того як встановіть драйвера, встановіть цю програмку. Після цього перезавантажте комп'ютер.
2
Після того як драйвера і програма будуть встановлені, на панелі завдань операційної системи з'явиться значок програми. Натисніть по цьому значку правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть команду «Включити» (залежно від програми управління камерою, можуть бути також варіанти «Запустити» або ін). Тепер веб-камера включена і готова до роботи.
3
Бувають випадки, що після установки програми для веб-камери цей додаток не запускається автоматично. Тоді на панелі завдань операційної системи значка, за допомогою якого можна запустити програму, не буде. У цьому випадку запустити програму можна або через «Пуск», або через ярлик запуску на робочому столі. Після запуску в меню виберіть «Включити» або подібне.
4
Також може виникнути ситуація, коли веб-камера купувалася давно і драйверів, і відповідної програми для операційної системи Windows 7 в комплекті немає. Якщо ви знаєте модель вашої веб-камери, то найоптимальнішим варіантом вирішення проблеми буде скачати драйвера і програмне забезпечення до пристрою на сайті виробника. Якщо ви не знаєте точно моделі вашої веб-камери, дізнатися її не складе труднощів. Просто підключіть камеру до комп'ютера, після підключення спрацює функція автоматичного визначення підключених пристроїв і знизу біля панелі завдань з'явиться назва вашої веб-камери.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IRj-XZFUni4