Як перевірити якість червоної ікри. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Колись червона ікра зовсім не була делікатесом. Навіть небагаті люди могли їсти її щодня. Зараз же це продукт далеко не повсякденний і не дешевий. Тому купуючи баночку цього смачного і корисного продукту дуже не хочеться придбати неякісний товар або, тим більше, підробку.
Інструкція
1
Ікру на прилавках можна зустріти в різній тарі. Це може бути бляшана або скляна банка. На вагу ікра також продається нерідко. Перевага металевої банки - герметичність упаковки. Але про якість вмісту доведеться лише здогадуватися. Можна хіба що потрясти баночку. Якщо вміст булькає і хлюпається, значить розсолу більше, ніж самої ікри. Уважно прочитайте інформацію на упаковці. Бажано, щоб продукт відповідав ГОСТу. Вибирайте ікру першого сорту. У такій баночці виключно ікра риби одного виду. Зернятка тут однакового розміру і кольору. Ікра другого сорту - суміш продукції від різних риб. Ікринки розрізняються за розміром, що, звичайно, виглядає менш презентабельно. Природно, на банці повинен бути вказаний склад. Як правило це ікра, сіль і консерванти. Без останніх не обійтися - інакше ікра довше двох місяців не протягне. Але якщо сорбінова кислота (Е200) допустима, то уротропіну (Е239) слід остерігатися - в Європі і США цей антисептик визнаний токсичним. Солі має бути не більше 5%. Зверніть увагу і на дати, вказані на баночці. На кришці в два ряди повинні бути продавлені зсередини дата виготовлення і термін придатності. А от якщо дати видавлені зовні - це стовідсоткова підробка.
2
Ідеальний варіант - ікра в скляній банці. Вміст можна добре розгледіти і його вигляд може багато розповісти. Колір ікринок повинен бути однорідним червонуватим. Виняток становить ікра нерки і кижуча. Якщо продукт першого сорту, то однаковим повинен бути і розмір. Лопанца і згустків крові бути не повинно. Зернятка повинні бути цільними і не м'ятими. Потрясіть баночку - маса не повинна бовтатися в зайвій кількості розсолу, але і нерухомість - аж ніяк не позитивний ознака. Така ікра занадто суха.
3
Ікра продавана на вагу може виявитися «котом в мішку». Якщо ви вирішили придбати саме такий продукт, то робіть це тільки в магазинах, найкраще спеціалізованих. Не варто брати развесную червону ікру на ринку. Тут вам ніхто не дасть гарантії свіжості ікри, не кажучи вже про якість. В неперевіреному місці запросто може попастися видобуток браконьєрів, яку перевозять і фасують в умовах далеких від санітарних норм. Або вам підсунуть штучну ікру за ціною натуральної.
4
Однак у развесного варіанта є і перевага - ікру можна оцінити не тільки візуально, але, до того ж понюхати і спробувати на смак. Хороша ікра - розсипчаста. Ікринки не повинні прилипати до лопатки. Якщо перед вами безформна злиплу маса - не купуйте. Така ікра або пересолена, або не надто свіжа. Оболонка не повинна бути щільною, але і не лопатися їй не пристало. Не повинно бути в ікряної масі і згустків кровину смак ікра повинна бути среднесоленая, що не гірчити. Якщо ікра кілька гостра або кислуватий, то швидше за все її зберігали в теплі. В цьому випадку утворюється молочна кислота, і якщо її кількість в ікрі перевищує 0,5%, - з'являється неприємний присмак і запах. Допускається запах мулу і трави. Адже риби мешкають на мулистому грунті і харчуються рослинністю.
5
Штучну ікру можна розпізнати по ідеально круглій формі ікринок, різкого оселедцеве запахом і відсутності вічок. Такі зернятка при надкусиваніі лопаються і прилипають до зубам.Обратіте увагу і на ціну. Звичайно, гарантії відмінної якості висока ціна не дає, але якщо 150-грамова баночка коштує менше 100 рублів, то явно щось тут не так.