Як облаштувати школу.

Зробити так, щоб пристрій школи відповідало державним стандартам - процес трудомісткий і складний. Однак слід пам'ятати, лаючи суворі правила, що жоден стандарт України не придуманий просто так, - кожен з них має під собою чітке обгрунтування. Саме тому, взявшись облаштовувати школу, потрібно створити сприятливі умови для навчання.
Інструкція
1
Обгородіть територію школи і посадіть там максимально можливе в ваших кліматичних умовах кількість зелених насаджень. Чагарники, дерева, газон - ви напевно знаєте, що вони сприятливо впливають не тільки на зовнішній вигляд місцевості, але і роблять повітря свіжим і насиченим киснем. Тому не дивно, що при облаштуванні території деяка кількість коштів потрібно використовувати саме для озеленення землі.
2
Облаштуйте стадіон. У кожній школі є уроки фізкультури, тому подбайте заздалегідь про те, щоб займатися спортом для дітей було не тільки приємно і весело, але ще й безпечно. Для цього (повертаючись до процесу озеленення) потрібно, щоб футбольне поле було вкрите травою, бігові доріжки мали тверду поверхню і дренаж, а всі інші місця, де діти можуть грати, були заасфальтовані.
3
Зробіть спортзал таким, щоб навіть дівчатка-старшокласниці приходили на фізкультуру з бажанням займатися спортом. Для цього в спортивному залі обов'язково повинні бути різні снаряди, а також душові кімнати (повірте, це дуже важлива вимога) і туалети.
4
Створіть найкращий у світі актовий зал, де проходять самі захоплюючі заходи, які викликають у кожного школяра ініціативу взяти участь в них, а може і самому створити щось подібне. Кілька приміщень актового залу повинні бути відведені під зберігання реквізиту та музичних інструментів, а також гримерки, інші повинні забезпечувати можливість показу відео на середню шкільну аудиторію.
5
Не забудьте, що в школі повинен бути медпункт, а також кабінет для проведення різних процедур. Це забезпечить дітям безпеку, а їх батькам спокій.
6
Додайте початкову школу в окремому блоці, адже ці діти ще тільки звикають перебувати в суспільстві, тому, контактуючи з такими ж малюками, вони набагато легше візьмуть свою соціальну адаптацію.