Як підняти м'яч.

У футбольному фрістайлі одним з основних елементів, які потрібно чітко відпрацювати, є підйом м'яча. Є кілька дуже дієвих і ефектних способів виконання даної вправи. Отже, поставте ноги на ширині плечей і виконайте наступні кроки.
Вам знадобиться
  • - Футбольний м'яч;
  • - бутси.
Інструкція
1
«Магія» Поставте м'яч на невеликому видаленні позаду себе, покладіть одну ногу підйомом стопи зверху на м'яч. Далі просто котите його назад таким чином, щоб він прокотився уздовж вашої ноги. І, коли ступня і поверхня стикнутися, різко одерна ногу вгору. Звичайно, з першого разу даний елемент виконати буде важко, тому намагайтеся його зробити не один десяток разів.
2
"Бічна магія» Зробіть той же попередній трюк, тільки ставте ступню на м'яч не підйомом, а ребром підошви під невеликим кутом.
3
«Простий підйом» Подденьте трохи м'яч носком і підійміть його з землі, не використовуючи рук. Це найпростіший спосіб.
4
«По ікрі» Затисніть м'яч між ногами і вільною ногою закотити наверх опорної ікрою. І зробите відразу розворот на 180 градусів.
5
«Фінт Роналдіньо» Поставте ноги приблизно на ширині плечей. Одну ступню - на м'яч. Різким рухом катно м'яч в напрямку опорної ноги. Після зіткнення м'яч повинен злетіти вгору, як би закочуючи по прийнятої нозі. Продовжуйте рух закочувати ногою навіть тоді, коли м'яч стикнеться з опорною ногою. Якщо не вийшло, спробуйте повернути ступню опорної ноги. Або поставте її підошвою вгору.
6
«Фінт Тьєррі Анрі» Зробіть тепер коронний фінт цього відомого французького футболіста. Поставте праву ногу на м'яч. Зробіть крок вперед лівою ногою. Котите м'яч правою паралельно лівої, після м'яч вдариться про п'яту правої ноги. Якщо ви зробите це різко, але рівно, то м'яч при ударі об п'ятку підніметься вгору приблизно на рівень коліна. В цей самий момент підбийте його п'ятою вгору. При правильному виконанні м'яч перелетить через голову.
7
«Ножиці» Зробіть своєрідні ножиці, поклавши м'яч між двох ступень. Різко рухом закотити його на задню ногу і надайте стрімкий рух. Цей прийом дуже добре виконувати на льоду, коли м'яч дуже слизький.
Зверніть увагу
Виконуйте руху плавно і якомога точніше оп інструкції.
Корисна порада
Приділяйте виконанню вправ з підйому м'яча 15-20 хвилин на тренуванні.