Як зробити фото для плаката.

Часто трапляється, що потрібно помістити фотографію на великий плакат. Природно, що якість фото в цьому випадку постраждає. Але є певні методи, які дозволяють мінімізувати збиток від збільшення розміру фотографії.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - програмне забезпечення для редагування;
  • - сканер;
  • - заготівля фото;
  • - принтер для плаката.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті програму BenVista PhotoZoom Professional v2.3.4. Це найбільш оптимальне рішення по збільшенню фотографій, знятих на камеру чи мобільний телефон з мінімальною втратою якості. Використовуючи дану програму, ви задієте алгоритм інтерполяції, наприклад S-Spline XL. Він дозволяє зберігати різкі грані і відновити дрібні деталі при збільшенні фотографії.
2
Вивчіть настройки даної програми. В ній є вже попередньо встановлені параметри, але і є також настройки для більш просунутих завдань. Вам, на перший час підійде перший варіант. Програма працює в автономному режимі. Є підтримка 48 і 64 бітних зображень. Методика масштабування - S-Spline, яка використовується в PhotoZoom Professional допоможе вам найбільш точно зберегти якість фото.
3
Помістіть вашу фотографію на сканер. Виберіть в налаштуваннях найкращу якість і найбільший розмір. Закрийте кришку.
4
Запустіть роботу сканера. Встановіть дозвіл сканування не менше 600 DPI. Використовуйте інструмент виділення, щоб звузити межі сканування фотографій. Потім натисніть кнопку «сканувати». Збережіть зображення як файл з дозволом TIFF.
5
Виберіть «файл» і натисніть «новий» в PhotoZoom. У діалоговому вікні встановіть розмір в дюймах (23 на 35 або 16 на 20). Встановіть дозвіл в 200 пікселів.
6
Натисніть «файл» і кнопку «відкрити». У діалоговому вікні перейдіть до відсканованої фотографії та відкрийте її. Виберіть «зображення» і «масштаб зображення». Збільште розмір на 10 відсотків. Натисніть «OK». Повторіть цей крок, доки знімок не буде більше в обох напрямках, ніж те, яке ви відкрили в попередньому кроці.
7
Виберіть «правка» і «копіювати». Потім перейдіть на інший документ, натисніть пункт «змінити» і «вставити». Збережіть файл на комп'ютер.
8
Знайдіть принтер для створення плаката. Натисніть на кнопку «огляд», щоб завантажити своє зображення для плакат. Роздрукуйте плакат.
Зверніть увагу
Вам знадобиться спеціальний великий принтер для друк плаката. Звичайний не підійде в цьому випадку.
Корисна порада
Спочатку намагайтеся робити знімок у відмінній якості. Це зробить плакат ще більш привабливим.