Як зробити картину об'ємною. Як намалювати об'ємну картину.

На уроках малювання нас вчили раніше користуватися аквареллю або гуашшю для створення звичайних малюнків. Але для об'ємної картини нам вже знадобляться інші інструменти і технології. Варто розглянути покроковий механізм створення такого твору.
Вам знадобиться
  • - Папір креслярський формату А4;
  • - шило/ножик;
  • - олівець/фарби;
  • - клей.
Інструкція
1
Візьміть креслярську жорстку папір формату А4. В цьому випадку у вас напевно вийде зробити картину об'ємною. Зробіть розмітку по довгим краях. Спочатку 1, а потім 2 см. Користуйтеся шилом для ріцовкі, фальцовки і розмітки. Це набагато кращий варіант, ніж звичайний ніж. Але іноді можна обійтися і ножем!
2
Відступите на 12 см від короткої сторони і також на см для потовщення картинки. Те ж саме виконайте і від бічних сторін. Зробіть позначки і знову проведіть лінії фальцовки. Варіюйте товщину рамки, оскільки тут немає чітких стандартів. Але 2 см для формату А4 - межа!
3
Перевірте вийшла розгортку. Якщо вона виглядає як плоска коробка, ви зробили все правильно. Приберіть (заштрихуйте) все зайве і залиште запас під подклейку. На даному етапі залишилося тільки намітити ескіз картини. Зробіть його на стороні з запасами.
4
Переверніть іншою стороною, окресліть «екран» з кожного боку по 1 см. Після застосуєте всю свою фантазію для вашого творіння. Придумайте сюжет, зробіть начерк і, найважливіше, вирішите, що ви вилучили, а що залишите. Постарайтеся «зачепити» якимось подробицями головний ескіз вашої композиції. Це може бути особа або природа. Буває так, що багато деталей провалюються. В цьому випадку важливо робити «підпірки» всередині. Видаляйте все зайве за допомогою канцелярського ножа.
5
Підклейте контрастний фон і склейте всю отриману картинку. Якщо ви робите це клеєм ПВА, будьте акуратні - буде розтікатися по папері. Купіть краще якісний клей-олівець. Сюжет вашого твору може складатися з декількох шарів. Не думайте, що це занадто важко. Просто включите уяву!
6
Вправляйтеся спочатку в створенні подібних картинок на площині. Так набагато простіше продумати сюжет картини. І тільки потім дійте по вищеописаним крокам.
Зверніть увагу
Користуйтеся простим олівцем і фарбами для створення красивого фону.
Корисна порада
Добре продумайте спочатку про що буде ваша картина.