Як вирізати в Фотошопі непотрібне. adobe photoshop cs5 виділити овальну область і зробити фон.

Перш ніж вирізати що-небудь в Adobe Photoshop, це щось потрібно спочатку виділити. А так як процес вирізання не відрізняється трудомісткістю, цю статтю можна вважати своєрідним оглядом інструментів для виділення об'єктів.
Вам знадобиться
  • - Русифікована версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Спочатку подумайте, чим ви будете замінювати те, що виріжете. Наприклад, нехай це буде інший об'єкт або це місце можна просто зафарбувати. Інакше замість вирізаного на зображенні не буде взагалі нічого.
2
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте необхідну фотографію: натисніть пункт меню «Файл»> «Відкрити» (або клікніть гарячі клавіші Ctrl + O), виберіть потрібну картинку і клацніть «Відкрити». У списку шарів зробіть подвійний клік по фоновому шару і у вікні відразу натисніть «ОК». Фон перетвориться на шар. Для вирізування об'єктів можна використовувати кілька інструментів. Далі - докладно про деякі з них.
3
Виберіть інструмент «Прямокутна область» (гаряча клавіша M, перемикання між суміжними елементами Shift + M). Він використовуйте в тому випадку, якщо вирізаний об'єкт має прямокутну форму. Створіть за допомогою цього інструменту рамку в документі. Межі рамки приймуть вигляд «крокуючих мурах». Простір усередині цих кордонів - це область виділення. Щоб вирізати простір усередині області виділення, натисніть Delete. Якщо вирізає об'єкт має еліпсоїдну форму, використовуйте суміжний інструмент «Овальна область». Доступ до нього здійснюється аналогічним чином: через гарячу клавішу M або, якщо в даний момент активований інший інструмент, через Shift + M.
4
Виберіть інструмент «Ласо» (L, Shift + L). Він має три різновиди. Перша - просто "Ласо", з його допомогою можна виділяти (а потім і вирізати) довільні ділянки зображення. Щоб створити область виділення, затисніть ліву кнопку миші, окресліть нею будь-якої контур і в кінці замкніть його. Друга - «Прямокутне ласо», вона використовується, якщо сторони виділяється об'єкта прямі і рівні. Третя - «Магнітне ласо», його особливість полягає в тому, що в процесі виділення контур самостійно примагничивается до кордонів виділення, достатньо лише тримати курсор недалеко від них. Вирізання виділеного об'єкта здійснюється аналогічним способом - натисканням клавіші Delete.
Зверніть увагу
Виділяєте ласо область на шарі, натискаєте правка вирізати.
Корисна порада
Як вирізати на фото об'єкт з волоссям за допомогою Фотошопа? ... А як правильно підготувати в Фотошопі вирізаний об'єкт до вставки в інше фото? ... І т.д. і т.п. Ці питання задавалися, напевно, з самого появи Фотошопа, задаються постійно зараз і, швидше за все, будуть задаватися завжди - Використовуючи інструмент в Photoshop CS5 "Уточнити край" в уроці - Інструмент "Уточнити край" в Photoshop CS5.