Як прибрати непотрібне з фотографії.

Об'єкти на фото можуть мати різну форму: людський силует, прямокутний шафа, пухирчастої хмара. Та хіба мало що ще. І залежно від цього можуть знадобитися різні інструменти Adobe Photoshop, якщо ви захочете прибрати цей об'єкт.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте в ньому необхідне зображення: клікніть пункт меню «Файл»> «Відкрити» (або скористайтеся боле простим і швидким способом - гарячими клавішами Ctrl + O), виберіть потрібний файл і натисніть «Зберегти». Двічі клікніть лівою кнопкою миші по фону в списку шарів і у вікні відразу натисніть «ОК». Фон перетвориться на повноцінний шар.
2
Якщо об'єкт має правильну прямокутну форму, виберіть інструмент «Прямокутна область» (гаряча клавіша M, перемикання між суміжними елементами Shift + M) і обведіть з його допомогою непотрібне місце. З'явиться область виділення, межі якої візьмуть вид «крокуючих мурах». Далі піде крок, який буде завершальним для всіх описуваних далі варіантів: натисніть Delete на клавіатурі, щоб видалити виділену область.
3
Якщо об'єкт має еліпсоїдну форму, виберіть інструмент «Овальний область» (M, Shift + M) і аналогічним способом виділіть цей об'єкт.
4
Щоб прибрати довільну область на зображенні, використовуйте інструмент «Ласо» (L, Shift + L). Спосіб його застосування схожий з «Пензлем», тільки замість того, щоб малювати, ви створюєте область виділення.
5
Якщо межі об'єкта мають прямі рівні лінії, скористайтеся інструментом «Прямокутне ласо». Виберіть його (L, Shift + L), потім точка за точкою переміщайтеся від одного кута об'єкта до іншого і в кінці замкніть контур.
6
При виділенні складних об'єктів використовуйте «Магнітне ласо» (L, Shift + L). Це інструмент унікальний тим, що при виділенні контур самостійно приклеюється до кордонів об'єкта. Однак у випадках, якщо колір фону і об'єкта збігаються, «Магнітне ласо» дає збій.
7
Щоб зберегти результат клікніть Ctrl + Shift + S, виберіть шлях для файлу, вкажіть його тип (Jpeg - якщо вам потрібна підсумкова картинка, Psd - якщо ви плануєте повернутися до роботи з проектом) і натисніть «Зберегти».