Як прибрати жирові відкладення на животі.

Область живота є найбільш проблемною зоною при спробі надати фігурі досконалість. Навіть в процесі схуднення жир на животі тане в останню чергу. Як допомогти своїй фігурі і позбутися від ненависних складок, що псують весь внешнмй вид?
Інструкція
1
Дотримуйтеся дієти. Введіть в щоденний раціон такі продукти: горіхи, свіжі овочі, насіння, бобові, крупи, молочні продукти, морепродукти, яйця, рибу, м'ясо і фрукти. Уникайте вживання горішків солоних і зацукрованих, смажених страв, жирного молока, фаст-фуда, варення, меду, солодощів та копченостей, рибних консервів, цукерок. Часто жирові відкладення в області живота виникають у любителів пива. Крім алкоголю, намагайтеся утриматися від будь-яких газованих напоїв. І від соку в пакетах. Пийте чай, кава без додавання цукру і вершків, свіжовичавлені соки.
2
Виконуйте фізичні упражненія.Упражненіе для нижнього преса. Лягайте на спину. Голова трохи піднята вгору. Руки вільно лежать уздовж тіла. Підніміть ноги, одночасно згинаючи їх у колінах. Продовжуючи тримати на вазі, швидко разогните і витягніть горизонтально. Поверніться у вихідне положення. Повторити вправу слід від 5 до 10 разів.
3
Вправа для верхнього преса. У тому ж положенні зігніть ноги в колінах. Шкарпетки не до кінця торкаються підлоги. Зімкніть руки в замок під головою. Відірвіть верхню частину тулуба від підлоги на кілька сантиметрів. Робіть це на видиху, при допомозі тільки м'язів живота, не допомагаючи собі руками. На вдиху поверніться у вихідне положення.
4
Зменшити кількість жиру на животі допоможе дихальна гімнастика. Встаньте прямо і вільно опустіть руки. Ноги розставлені на ширину плечей. Видихніть повітря, через ніс, одночасно втягуючи живіт, і вдихніть, розслаблюючи м'язи живота. Намагайтеся при цьому не піднімати плечі. Виконуйте декілька разів у швидкому темпі.
5
Лягайте на спину. Ноги зігніть під прямим кутом, ступні поставте рівно. Покладіть долоню однієї руки на область грудей, а другу на живіт. На вдиху втягуйте живіт, допомагаючи собі долонею, і розправляйте груди. На видиху розслабляйте живіт і втягуйте груди. Виконати необхідно 40 разів. Можна цю вправу виконувати стоячи або під час ходьби.
6
Якщо у вас не вистачає бажання і терпіння, або ви не звикли в чомусь обмежувати себе, вдамося до ліпосакції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UDs7dZLecZI