Як намалювати простий якір.

Якір - це спеціальна металева конструкція, яка призначена для закріплення корабля на одному місці. Він має безліч різних видів, але основа завжди одна - важкий низ, який закріплений на прямий металевої вертикалі. Намальований якір найчастіше використовується в якості морського символу.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Намалюйте сучасну конструкцію якоря з двома гострими краями внизу. Посередині аркуша проведіть вертикальну лінію, трохи звужену у верхній частині і розширену в нижній частині. Це буде веретено якоря. Навколо верхньої межі веретена покажіть коло, т.зв. рим - місце кріплення троса або каната для підняття або опускання якоря. У верхній частині вертикалі проведіть горизонтальну лінію - шток. Нижню частину веретена закріпіть великий галочкою.
2
Прорисуйте окремі частини якоря більш детально. Веретено зобразите у вигляді двох прямих ліній, кожну з яких внизу намалюйте відведеними в різні боки, утворюючи якір, його основну частину. Таким чином отримаєте два роги якоря. Місця стику ліній повинні бути плавними. Зробіть кожен ріг об'ємним, додавши ще одну лінію, що повторює обриси якоря. На кінчиках рогів покажіть лопи - широкі пластини з гострими зовнішніми вершинами. Зверніть увагу, що п'ята якоря повинна бути досить гострою.
3
Прорисуйте детально шток. Від похилій прямій лінії на невеликій відстані проведіть ще одну з таким же нахилом, але трохи опуклу, розмежовуючи таким чином бічну і нижню частини штока. З'єднайте обидві лінії кількома вертикальними штрихами. Тепер прорисуйте ще одну повторює обриси похилу лінію і продовжите вертикальні штрихи під кутом трохи більшим 90 градусів. Над верхньою межею штока покажіть шийку - намалюйте невеликий прямокутник і розділіть його навпіл вертикальною лінією. Кільце рим зробіть подвійним.
4
Затемните окремі ділянки якоря: нижню частину лопи і правий ріг. Шток заштрихуйте короткими лініями і шийку, її праву частину. Також затемните ділянку веретена, який йде уздовж правої межі вертикалі, - намальований якір готовий.