Як зшити трикотажну кофту. Як зшити кофту з трикотажу.

У гардеробі кожної жінки завжди знайдеться кілька різних за стилем і фасоном трикотажних кофт. Вони завжди в моді, їх приємно носити, бо трикотажна тканина дуже м'яка. Різноманітність моделей дозволяє носити трикотажні кофти на роботі і вдома. А присутність на кофті декоративних елементів, намистин, страз або хутра зробить вашу обновку унікальною і стильною.
Вам знадобиться
  • - трикотажна тканина;
  • - нитки;
  • - ножиці;
  • - кравецькі крейда.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку самостійно. При бажанні можете взяти будь-яку викрійку з журналу відповідного розміру. Прикладіть викрійку на тканину. При кройке деталей, не забудьте залишити по 2-3 см на підгин рукавів і краю виробу. Якщо ви будете обробляти краю тканини оверлоком, досить залишати для припуску для швів 0,5-1 см. Ретельно вирізайте полички, спинку, комір. Якщо ви хочете зміцнити плечовий шов, додайте смужку трикотажу, рівну довжині плеча і шириною приблизно 1 см. Якщо смужка тонка, вирізуйте її строго по петельним стовпчиках.
2
Відзначте на деталях за допомогою голки і контрастною нитки контрольні мітки. Це робиться для того, щоб на трикотажі Не пішли стрілки від розрізів. Якщо ви не впевнені в правильності своїх дій, попередньо змітайте шви або сколіть шпильками. Сколите поличку і спинку. З боку полички, поверх шва, приколіть смужку з трикотажу, щоб оберегти шов від розтягування при носінні.
3
Проутюжьте плечові шви. Перевірте роботу праски на шматочку трикотажу, як він реагує на теплову обробку. Приметайте комір до горловини, сколіть шпильками і зшийте на машинці.
4
Перевірте, чи є на трикотажі кромка внизу рукава, поличок і спинки. Якщо є, краю вироби не потребують підшивці, якщо - ні, підігніть краю рукава і застрочити на лицьову сторону будь-яким трикотажним швом. Вшитої рукава в пройми і зшийте на машинці. Пришийте планки до поличках трикотажної кофти. Застібки можна зробити на ґудзиках або кнопках, що вам більше сподобається. Обов'язково обробіть петлі оверлоком. Кількість петель і гудзиків залежить від розміру кофти.
5
Прикрасьте полички вашої трикотажної кофти декоративної аплікацією, стразами, вишивкою або намистинами. Як бачите, зшити таку трикотажну кофту під силу навіть починає кравчині. І в гардеробі вам завжди знадобиться стильна затишна трикотажна кофтинка.
Зверніть увагу
Перед крою порівняйте довжину горловини і окружність голови.
Корисна порада
Голки підбирайте під щільність тканини. Чет тонше тканина, тим тонше повинні бути голка і нитки.